Kohtunik: Tiit Pruuli, abikohtunikud: Ahti Lepp, Robin Aus.

Hoiatused: 62`.Tauri Kolk (Lootos) – 10`. Rauno Meister (Tulevik III)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski, 28-Remi Oper, 5-Taavi Tobreluts, 26-Jürgen Juks(k), 77-Tauri Kolk, 9-Oliver Jõgeva, 19-Krister Põkk(56`.12-Maik Kolats), 13-Tambet Toim, 21-Elon-Holger Vaab, 7-Priit Rahuelu
varus: 12-Maik Kolats, 31-Helander Vist
treener: Avo jakovits

Viljandi JK Tulevik III: 8-Rain Tölpus(k, vv), 7-Egert Heil, 10-Timo Tiido, 13-Vallo Kirs(77`.3-Kalle Tüür), 17-Olari Matikainen, 19-Ainar Peedo, 24-Tanel Alliksaar, 25-Rauno Meister, 27-Ats Kask, 49-Janar Bergmann, 90-Marek Mäerand
varus: 3-Kalle Tüür

Meeskond jätkas liigamängudega kodusel Lootospark staadionil, kus võeti vastu mulkide au ja uhkus JK Tulevik,  III koosseis. Oliver Jõgeva viis kodumeeskonna seitsmendal minutil juhtima. Janar Bergmann 20.minutil viigistas. Priit Rahuelu peaga löödud värav 42.minutil viis Lootose vaheajale napis eduseisus.

Teisel poolajal jätkus mäng võrdsete võimalustega. Kodumeeskonnal olid ilmselged raskused oma väjakuga harjumisel. 56.minutil esimene vahetus. Krister Põkki asemel tuli mängu Maik Kolats. 76.minutil oli Rahuelul võimalus mäng ära lõpetada, aga lõi värava eest üle. Järgenud kontrarünnakul tegid mulgid sama. Mäng oli läinud lahtiseks, aga kumbki pool vastase kingitusi vastu võtta ei soovinud. 77.minutil vahetus Tulevikult. Kirs välja, Tüür sisse. 85.minutil õnnestus Rahuelul üks paljudest võimalustest siiski realiseerida ja edunumbrid 3:1 kasvatada. Kohtumise esimesel lisaminutil määras kohtunik Pruuli Rahuelu vastu trahvikastis tehtud vea eest penalti, mille priit täiest südamest võrku haamerdas ja lõppseisu 4:1 vormistas.