14.august kell 16, Lootospark  NML 15.voor

FC Lootos – Lasnamäe FC Ajax

2 : 0  (2:0)

Kohtunik:  Margus Nemvalts,  abikohtunikud: Ahti Lepp, Tiit Pruuli
Pealtvaatajad: 28

väravad:
1:0   36`.Ave-Lii Laas
2:0  45+4`.Ita Lillo

Hoiatus: 83`.Kärt Hüdsi (Lootos)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 32-Ketlin Pindis, 9-Karmen Piirimaa, 19-Mairit Laanesaar, 15-Aiki Suits, 20-Kristin Kukli, 11-Anette Laureen Linnuste(77`.2-Mae Lillo), , 8-Ita Lillo(77`.14-Isabel Huma), 7-Ave-Lii Laas, 6-Hanna Parv, 10-Kärt Hüdsi
varus: 2-Mae Lillo, 14-Isabel Huma
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

Lasnamäe FC Ajax : 1-Margarita Velikanova, 2-Katre Kurg, 4-Ave Nurmeots, 5-Elisabeth Žemkov, 7-Sarah Brigitta Praun, 8-Kärolin Raudsepp(k), 9-Anastasija Fjodorova, 13-Annemai Lutter, 25-Jane-Ly Tammekivi, 29-Mari Teppan, 30-Eva Martinson
Treener: Oleg Timofejev, Arst Nuriya Ryazapova, võistkonna esindaja Ramil Rjazapov

15. voorus mängis naiskond kodus Lasnamäe FC Ajaxiga.  Naiskonnad olid sel hooajal kohtunud korra nii kodus kui võõrsil ja seni oli allegrodel õnnestunud mõlemast kohtumisest võtta maksimumpunktid. Avaväravat tuli oodata enam kui pool tundi, seejärel lükkas kapten Ave-Lii Laas peaga väravasse Kristin Kukli antud nurgalöögi. Poolaja üleminutil pääses väravavahiga silmitsi Ita Lillo, kes palli külmavereliselt vasakusse nurka lükkas.

Teine poolaeg hoidis kümnekesi mänginud Ajax allegrod oma väravast turvalises kauguses. Ita Lillol oli kaks suurepärast võimalust edunumbreid kasvatada, aga mõlemal korral läksid kiirustades sooritatud löögid sihtmärgist mööda. 77.minutil tegi Lootos topeltvahetuse, tuues Ita Lillo ja Anette Laureen Linnuste asemele väljakule Isabel Huma ja Mae Lillo. Väravaid ei lisandunud ja naiskond teenis liigatabelisse juurde väärtuslikud kolm punkti.

Järgmine liigamäng on 20.augustil kell 14. Lootospargis võetakse vastu Ühendnaiskond.

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: “Ajaxiga mängud on kuidagi kramplikud olnud. Prooviks kodus seekord sujuva mängu teha.”

Kapten Ave-Lii Laas: “Ajax sai eelmine voor esimesed punktid kätte, seega peame laupäeval kaitses asjad korras hoidma.”

Ajaxi peatreeener Oleg Timofejev: “Viimasel mängul näitasime, et suudame ikka mängida, kuid meil on jätkuvad probleemid koosseisuga. Üritame kokku saada ja võidelda.

Lisa kommentaar