hoiatused: Jürgen Juks, Remi Oper (Lootos) – Kristjan Hõbemägi (Imavere)

FC Lootos: 69-Roomet Kõiv , 2-Stefan-Ander Ploom, 26-Jürgen Juks(k),  29-Rasmus Mathias Mõttus, 6-Carlos-Mathias Vaher , 4-Remi Oper, 12-Maik Kolats(67`.15-Karol-Ari Krimses), 7-Priit Rahuelu, 20-Tauri Kolk, 1-Markus Villako, 66-Sten-Markus Meekler,
varus: 15-Karol-Ari Krimses, 72-Aleksandr Kuturin
treener: Rauno Puusepp

SK Imavere :

Meeskonnad olid omavahel seni kohtunud neljal korral. Lootosel on koduväljakul õnnestunud võita mõlemad kohtumised. Vastastel on kirjas üks aus võit ja üks loobumiskaotuse teel saadud +:-. Tänane kohtumine ei ennustanud midagi erilist ja kodumeeskonnal oli avapoolaja esimese kümne minuti jooksul võimalus 2:0 ette minna. Aga võimaluseks see ka paraku jäi. Veerandtunnise mängu järel said vastased oma mängumasina käima. Vasakult äärelt tulnud tsenderdusele ei saanud jalga vahele Remi Oper ja Alar Arula lõi oma esimese. Lootose lipp oli kõrgel ja jätkuvalt tekitati vastaste värava alla rünnakuüritusi. 35.minutil eksiti   keskväljal ja Arule lõi oma teise. Poolaja viimasel minutil lõi Raudsepp vaheajaseisuks 0:3.

Teise poolaja alguses kasutasid vastased ära kodumeeskonna unise naasmine ja ladusid kiirelt kaks väravat Roomet Kõivu selja taha. 57 minutil vaststel vahetus ja 66. minutil tuleb tabloole seisuks 0:6. Vahetus ka Lootosel : Kolats välja Krimses sisse. Mängu lõpp oli juba vabas vormis vutt ja vastased said oma kontole veel kaks väravat, neist viimasega vormistas Arula ka kübaratriki.

Meeskond jtkab tabeli kolmandal real, altpoolt ja järgmine mäng on ootamas 5.juulil Sepa staadionil tabeli punase laterna TRT 77 vastu.