Hoiatused:  62`.Martin Adusoo, 90+2`. Stefan-Ander Ploom (mõlemad Lootos) – 24`.Rauno Sisask, 42`.Reljo Laur, 53`.Egert Roio, 85`.martin Ööbik  (kõik FC TRT77)
Eemaldamine: 62`. Karl Koort (ebasportlik käitumine)

FC Lootos: 30-Rene Kolsar(vv), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 4-Remi Oper, 23-Rene Oper, 20.Tauri Kolk, 11-Kevin-Keret Ojaste(76`. 1-Markus Villako), 2-Stefan-Ander Ploom, 8-Andre Kukk, 17-Martin Adusoo(73`.Sten-Markus Meekler), 7-Priit Rahuelu

varus: 1-M.Villako, 6-T.Tobreluts,  12-Maik Kolats, 66-S.M.Meekler, 23-Rene Oper,, 72-Aleksandr Kuturin

FC TRT77:

Meeskond mängis pühapäeval Lootospargis maha tõelise põnevusetenduse lähima konkurendi Tartu FC TRT77 võistkonnaga. Kevadringis saadi vastastelt Sepa staadionil kuiv 0:5 saun, täna võeti revanš. Mängu algus oli kodumeeskonna jaoks kui õudusunenägu. 12.minutil tekitas Rene Oper ei tea kust kohast täiesti ebavajaliku penalti, mille Egert Roio kindlalt realiseeris. Seitse minutit hiljem oli valus pallikaotus keskväljal ja Karlis Kattus lõi 0:2. Meeskond pole aga enam see, mis augustis ja 24.minutil lõi Martin Adusoo kümnelt meetrilt väravasse Priit Rahuelu poolt antud hea läbisöödu. 38.minutil oli täpne Priit Rahuelu, kes võttis esmalt rinnaga maha Kevin Keret Ojaste poolt trahvikasti nurgast antud tsenderduse ja seejärel haamerdas selle värava alla nurka, seisuks 2:2. Poolaja lõpetas kollane kaart Reljo Laurile, kes täiesti sõgedalt Rene Kolsarile viie kastis sisse sõitis.

Teine poolaeg algas Lootose survega ja head võimalused skoorimiseks avaneid Rahuelul, Ojastel ja Adusool, kelle pealelöök tabas posti. Vastaste poolelt teenis kollase kaardi Roio. 62`.minutil tekkis konflikt TRT77 kapteni Koorti ja Adusoo vahel. Mõlemad teenisid kaardi – Koort punase ja Adusoo kollase. Lootos kasvatas survet ja teenis nurgalöögi, mille Ploom täpselt viia kasti keerutas. Seal kerkis kõikidest kõrgemale Helander Visti  turi, millest pall võrku põrkas.  3:2 ajas pöördesse  pealtvaatajad, kuna “helli” viimasest tabamusest meskonna heaks oli möödas üle kolme aasta. Ovatsioonid olid korralikud !!! Edasi mäng võrdustsus, võistkonnad vahetasid ja tekitasid kordamööda üksteise värava all ohtlikke momente. 73`. vahetus Lootosel: Adusoo välja , Meekler sisse. 76`. Ojaste välja, Villako sisse. vahepeal jõudsid vastased teha ohtliku karistuslöögi trahvikasti joonelt, mis aga napilt postist mööda läks. Kohtumise viimael minutil oli suurepärane võimalus mäng ära lõpetada Meekleril, kes TRT77 ebaõnnestunud nurgalöögi järel vastaste väravahiga üks-üks olukorda pääses, kuid löök läks napilt mööda. Kohtumise üleminutil teenis vastase takistamise eest kaardi Ploom, aga mängu käiku see enam ei mõjutanud. Meeskond teenis kolm rasket aga üli vajalikku punkti ning tõusis liigatabelis hooaja kõrgeimale kohale – üheksandaks. Liigasse püsimajäämise suunas tehti suur samm.

Järgmine kohtumine viib meeskonna Elvasse, kus 18.oktoobril proovitakse jõudu liiga liidri FC Elva IIga.