Eesti – Põhja-Makedoonia

3 : 3  (1:1)

Hoiatused: 40. Artur Pikk – 61. Stefan Ristovski, 75. Stefan Spirovski
Realiseerimata penalti: 67. Aleksandar Trajkovski
Mänguolud: +12, kuiv, tuulevaikne ja vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 908
Peakohtunik: Mohammed Al-Hakim
Abikohtunikud: Fredrik Klyver, Mikael Hallin
Neljas kohtunik: Glenn Nyberg (kõik Rootsi)

Eesti: Karl Jakob Hein, Taijo Teniste, Nikita Baranov, Märten Kuusk, Artur Pikk, Siim Luts (34. Pavel Marin), Vladislav Kreida, Mattias Käit (85. Mihkel Ainsalu), Vlasi Sinjavski (85. Michael Lilander), Konstantin Vassiljev, Rauno Sappinen.
Varus: Artur Kotenko, Matvei Igonen, Edgar Tur, Georgi Tunjov, Mark Anders Lepik, Markus Soomets, Frank Liivak, Michael Lilander, Henrik Pürg, Henri Järvelaid, Pavel Marin, Mihkel Ainsalu.

Põhja-Makedoonia: Damjan Siskovski, Stefan Ristovski, Gjoko Zajkov, Kire Ristevski, Egzijan Alioski, Boban Nikolov (64. Goran Pandev), Stefan Spirovski, Tihomir Kostadinov (78. Vlatko Stojanovski), Feran Hasani (46. Enis Bardi), Aleksandar Trajkovski (79. Krste Velkoski), Ivan Trickovski (64. Ilija Nestorovski).
Varus: Daniel Bozinovski, Goran Pandev, Darko Velkovski, Enis Bardi, Vlatko Stojanovski, Krste Velkoski, Ilija Nestorovski.

Eesti meeste koondis võõrustas UEFA Rahvuste liigas pühapäeval kell 19.00 Põhja-Makedooniat. Põhja-Makedooniaga on Kalevipojad kohtunud neli korda. Seni polnud Eesti suutnud võidurõõmu tunda. Vastased olid noppinud kolm võitu ning korra on vastasseis lõppenud viigiga.

Eesti jäi juba kolmandal minutil kaotusseisu, kui Märten Kuusk lõi omavärava, kuid puhkepausile mindi seisul 1:1, sest Vlasi Sinjavski ja Artur Pika eeltöö realiseeris tabamuseks Rauno Sappinen.  Eesti haaras juhtohjad 61. minutil, kui Põhja-Makedoonia väravavahi Damjan Siskovski tõrje järel oli esimesena jaol Sappinen, kes ei eksinud.

Eesti eduseisul sai Põhja-Makedoonia penalti, kuid Aleksandar Trajkovski lõi latti. Kümmekond minutit hiljem sai Eesti penalti, mille realiseeris Frank Liivak. Eesti mängis kaheväravalise eduseisu maha, sest 80. minutil skooris Goran Pandev ja 88. minutil Gjoko Zajkov.

Põhja-Makedoonia on viie punktiga alagrupi liider, sama palju punkte Gruusial, Armeenia on nelja silmaga kolmandal ja esimese punkti teeninud Eesti neljandal kohal. Armeenia ja Gruusia leppisid omavahel Poolas toimunud mängus 2:2. Kõigil on mängitud kolm kohtumist.