Hoiatused: 7`.Markus Lina, 24`.Martin Adusoo, 90+7`.Priit Rahuelu – 18`.Karl Johannes Kõiv,
Eemaldamine: 50`.Daaniel Maanas (Team Helm) -ohtlik mäng

FC Lootos: Markus Villako, Holger Jänes(70`.Taavi Tobreluts), Stefan Ander Ploom, Remi Oper, Rasmus Mathias Mõttus(90+1`.Kevin Keret Ojaste), Tauri Kolk, Elon Holger Vaab(90+1`.Helander Vist), Tambet Toim, Martin Adusoo(70`.Robin Heinsoo), Markus Lina, Priit Rahuelu
varus: Taavi Tobreluts, Kevin Keret Ojaste, Krister Põkk, Robin Heinsoo, Helander Vist

Team Helm: Chilaya, Piilberg, Püvi, Raidvee, Maanas, Arro , Türn, Vään(87“.Ott), Kõiv, Kontkar, Helm
varus: Ott
treener:
.

Meeskond võõrustas täna kodumängus Tartu smeeskonda Team Helm. Vastased asusid kohtumist juba 4.minutil juhtima, kui Lootose kaitseliin ei suutnud palli trahvikastist välja saada. Neli inutit hiljem oli seis viigi. Martin Adusoo oli õigel ajal õiges kohas ja lõi võrku vastaste väravavahi poolt lahti pudistatud palli. 25.minutil oli Martin taas õiges kohas, viies kodumeeskonna 2:1 ette. Poolaja eelviimasel minutil tekitas Lootose kaitseliin endale segaduse mida klaarida ei suudetud. Palli püüdmisel eksis ka väravavaht Markus Villako ja vastased viigistasid.

Teist poolaega alustas Lootos taas aktiivselt, otsides teed kolmanda värava suunas. mängitud oli vaid viis minutit kui väljakul juhtus intsident, mis kohtumise enam kui 20 minutiks katkestas. Heas hooas olnud Adusoole lendas tagant jalgadega sisse vastaste mängija, lõpetades Lootose poolkaitsja mängu ja hooaja. Mängu jätkudes tegi kodumeeskond vahetuse. Adusoo ja Jänese asemel tulid mängu Heinsoo ja Tobreluts.   86.minutil eksis taas Lootose kaitseliin ja vastased läksid juhtima. 17 minutit hiljem viigistas Priit Rahuelu taas mänguseisu. Mõlemad meeskonnad otsisid võiduväravat. Leidsid selle vähemuses mänginud tartlased, kes kolm minutit enne kohtumise lõppu võiduvärava lõid.

Meeskonna järgmine mäng toimub Valgas. 18.septembril kell 12 mängitakse vana tuttava Warrioriga.