19.mai kell 18, Võhma kooli staadion, IV liiga lõunatsoon

Põhja-Sakala – FC Lootos

6:1 (3:0)

Kohtunik: Madis Pajula, abikohtunikud: Voiteh Karnatsevitš, Rein Pajunurm

FC Lootos: 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 31-Helander Vist, 10-Rainer Jüriöö, 12-Maik Kolats, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 25-Arned Parman, 4-Kevin-Keret Ojaste, 66-Sten-Markus Meekler, 20-Tauri Kolk, 14-Indrek Nemvalts, Stefan-Ander Ploom, 72-Aleksandr Kuturin, 24-Freddy Help. treener Rauno Puusepp.

Meeskond alustas teise ringi mängudega Võhmas, kus vastaseks oli Põhja-Sakala nime kandev võistkond. Hooaja avakohtumises, mis aprillis mängiti  Lootospargis, asus meeskond Meekleri ja Kuturini väravatest 2:0 juhtima. Teisel poolajal pöörasid külalised seisu ümber ja võtsid napi 3:2 võidu. Õnnelik pole Võhma Lootosele olnud kunagi, ei olnud seegi kord. Liigatabelis liidrikohta hoidvad ja kogenumad vastased võtsid noore koosseisuga Lootose üle kindla 6:1 võidu, Lootose auvärava eest hoolitses Aleksandr Kuturin.

Treener rauno Puusepa kommentaar: “Vastasele põrkas pall paremini. Väljak oli kohutav ning vastased suutsid paremini sellega kohaneda ja neil tuli mäng igas elemendis paremini välja”.

Järgmine  kohtumine ootab Lootost 26.mail kui sõidetakse külla Kohtla-Järve JK Järve võistkonnale.

Selgunud on ka selleaastase maakondade maavõistluspäeva mänguaeg.  27.juulil kell 14 kohtuvad Haapsalu linnastaadionil  Läänemaa ja Põlvamaa koondised.

Lisa kommentaar