Hoiatused:   – 9`.Aleksandr Kuturin, 58`.Jürgen Juks (Lootos)

Imavere SK: Pähklemäe, Rattasep(66`.Uiboleht), Liiv, Arula(k), Kiisk, Tillemann(83`.Vassar), Raaper, Raudsepp(28`.Kukke), Lõhmus(66`.Jurkov), Imsi, Hõbemägi
varus: Uiboleht, Vassar, Susi, Jurkov, Kukke.
Treener: Jaanus Nilp

FC Lootos: Markus Villako, Stefan Ander Ploom, Taavi Tobreluts, Priit Rahuelu Kevin-Keret Ojaste, Maik Kolats, Tauri Kolk, Rene Oper, Jürgen Juks(k), Rasmus Mathias Mõttus, Aleksandr Kuturin
Varus:-
Treener: Rauno Puusepp

meeskond mängis laupäeval eelviimase võõrsilmängu meistrivõistlustel. Vigastuste laine on meeskonda kõvasti räsinud ja Imaverre tuli minna ilma varumängijateta. Sellest hoolimata algas kohtumine Lootose jaoks õnnelikult kui Tauri Kolk võistkonna 27.minutil juhtima viis. Poolaja lõpu eel lõid vastased kaks kiiret väravat ja siirdusid vaheajale 2:1 eduseisus. Teisel poolajal hoidis Lootos mnguplaanist hästi kinni ja kuigi vastased ründasid korralikult, sihile nad ise ei jõudnudki. 70.minutil lendas pall Rasmus Mathias Mõttuse jalast õnnetult markus villako selja taha. Tulemusega 3:1 kohtumine ka lõppes. Murekoht on mängus hooaja kolmanda kollase kaardi teeninud kapteni Jürgen Juksi eemale jäämine.

Järgmine mäng ootab meeskonda nädala pärast, kui  11.oktoobril võetakse Lootospargis vastu lähim konkurent FC TRT77.