Hea LOOTOSE tartlaste kogukond !
 
Jalgpallis on solidaarsusel oluline ja tähtis roll ! Aasta tagasi avasime me värskelt renoveeritud Lootospark uue kunstmurukatte, mille tarbeks oli algatatud projekt ULME. Meid toetas üle 200 inimese ja ettevõtte, kes aitasid koguda klubi jaoks olulist omafinantseeringu osa, summas 50 tuhat eurot. Kokku läks meie projekt maksma 210 tuhat eurot. Ja me saime sellega hakkama ! Koostöös Põlva valla ja Eesti Jalgpalli Liiduga rajasime Lõuna-Eesti moodsaima klubikompleksi südamesse kõige uuema kattega väljaku, mille mõju jalgpalli populaarsusele ja kandepinnale on võimatu sõnadesse panna.
 
Oleme toetanud Tartus Sepa jalgpallikeskuse rajamist, Võru kunstmurustaadioni tribüüni rajamist ja nüüd kutsume ülesse toetama JK Welco poolt arendatavat Raadi Rohelise Jalgpallipargi tribüünihoone rajamise ideed!
“Üheskoos suudame palju ! Liigutame kive ja müüte ning rajame teed maailma kõige populaarsemale spordialale – jalgpallile ! Iga rajatud jalgpalliväljak, ehitatud klubi- või tribüünihoone, avatud noortegrupp on kivikene selles vundamendis, mille peale annab ehitada eesti jalgpalli tulevased võidud ja saavutused ! ” soovib naabritele edu projekti elluviimisel Põlva JK Lootos tegevjuht Indrek Käo.
7.oktoobril on viimane päev anda oma hääl Tartu linna kaasva eelarve kaudu sellele projektile, klikates otselingil bit.ly/raadijalgpall.
Vajuta rohelisele kastile “hääleta”, identifitseeri ennast ID-kaardi või mobiil-ID abil ja oledki andnud oma panuse eesti jalgpallimaastiku laiendamisele !
 
“Inimesed, kes on Tartusse sisse kirjutatud – anname oma panuse ja aitame selle kompleksi ühiselt valmis ehitada, et saaksime seal juba järgmisel aastal üksteiselt mõõtu võtta. Iga Lõuna-Eestisse lisanduv jalgpalliväljak on oluline ja aitab kaasa meie spordiala arengule!” selgitas Tartu JK Welco tegevjuht Edgar Leht
 
“FC Elva jalgpallipere soovib ja tänab heade tingimuste loomise eest, millest saavad osa ka meie erinevate vanuseklasside sportlased! Lõuna-Eestis teevad klubi julgeid otsuseid suuresti oma jõududega ja selle üle on ainult hea meel.” lisas tegevjuht Marek Naaris.

Lisa kommentaar