FC Flora Tallinn:

FC Lootos: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k), 5-Sandra Haidak, 18-Kätlin Vassil, 17-Marianne Veberson (76`.4-Marianne Suur), 14-Lisethe Lanno, 8-Ita Lillo(76`.15-Keiju Planken), 23-Indra Liz Nemvalts, 9-Karmen Piirimaa, 6-Kati-Karoli Silla, 12-Keitlyn Metsmaa,
varus: 4-Marianne Suur, 15-Keiju Planken,
Treener: Kaido Kukli

Sellel hooajal olid allegrod tallinnlannadega mängitud kahel korral. Kevadel alistati vastased pealinnas tulemusega 4:1. Avavärav Kärt Hüdsilt ja kübaratrikk Karmen Piirimaalt. Augustis lepiti Lootospargis väravateta viiki. Täna ei saanud jalga valgeks kumbki senine väravalööja. Ita Lillo viis Lootose 19.minutil juhtima, kuid vastased viigistasid minut hiljem. Poolaja eel lõi kodunaiskond teisegi värava, paraku endale. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses Indra-Liz Nemvalts.

Treener Kaido Kukli “”.

Järgmine liigamäng ootab on 24.oktoobril kui kell 17.00 mängitakse Lootospargis Tallinna Kaleviga pronksmedalitele.