Lootoses tähistati isadepäeva

Isadepäeva üritus sai alguse juba 11.novembril, kui Lootoses toimus sefiirtordi õpituba. Sel korral valmisid tordid emadelt isadele. Ülle Narusoni (Ülle tordid) juhendamisel õpiti täiesti algusest sefiiri valmistamist, tortide kokku panemist ning sefiirist ja shokolaadist kaunistuste kujundamist. Valminud tulemused olid väga uhked ning järgmisel päeval toimunud isadepäeva üritusel saime kinnitust, et ka väga maitsvad.

12.novembri õhtul kogunesid isad lastega Lootosparki, et ühiselt koos Maarja Vigel ja Liisi Asi juhendamisel trenni teha. Esimese osa treeningust moodustasid ühised soojendusharjutused. Koonuste ümber tuli isadel joosta koos lastega jalad kokku seotult, pimesi laste juhendamisel, kallistades koos jalgpalli. Lisaks tuli näidata jõudu laste kandmisel ning osavust üksteisele koonuste vahel palli söötmisel.
Et trennist ei puuduks võistlusmoment toimus trenni teise osana ka sel aastal laste poolt oodatud jalgpallilahing isad vs lapsed. Väiksemal väljakul mängisid lasteaia lapsed oma vanematega, suuremal väljakul kooliealised oma isade vastu. Siin kohal tunnustame ja kiidame kõiki isasid, sest tundub, et aasta aega on kõvasti trenni tehtud. Kui eelmisel aastal olid võitjateks lapsed, siis sel aastal võitsid isad. Õhtu lõpetuseks said kõik maiustada emade poolt tehtud maitsvate sefiirtortidega.

Foto: Liisi Asi

Täname kõiki lapsi ja vanemaid, kes üritusest osa võtsid! Samuti suur aitäh  inimestele tänu kellele sai üritus toimuda: Ülle Naruson, Liisi ja Raido Asi, Maarja ja Vallo Vigel, Anneli Oinberg, Kristi Pastak, Ronja Pastak ja Gerli Mäeots.

Lisa kommentaar