2:1  33`.Katrin Pagar
3:1 37`.Laura Unt

Lootose Vutid: 1-Maarja Punak, 12-Maris Oja, 8-Kristi Johanson, 9-Laura Unt, 17-Grete Kolbakov, 23-Liis Tarv, 21-Janne Lindepuu, 6-Annika Aust

KadRak United:

Rahvaliiga naiskond mängis laupäeval eelviimase alagrupimängu. Lootospargi uuel kattel võeti vastu Rakvere KadRak United. Koosseis oli naistel seekord üsna hõre ja mängiti vaid ühe vahetusega. Avapoolaja keskel viis Annika Aust Vutid penaltist juhtima ning poolaja viimasel minutil suurendas Grete Kolbakovi värav edunumbreid 2:0 peale.

Teisel poolaja alguses lõid vastased kontrarünnakust ühe tagasi. Laura Unti löök 10 meetrilt vormistas lõppseisuks 3:1. Alagrupis on jäänud pidada veel üks kohtumine. 2.septembril mängitakse Tamme staadioni kunstmurul JK Tammeka naistega.