JK Trans: 1-Jana Pruel, 15-Viktorija Aristarhova, 32-Sofija Zamorskaja, 25-Kseniya Zhuravleva, 17-Jekaterina Ljauman, 7-Aljona Kotljarova, 77-Anželika Logvinenko, 12-Nadežda Yagonen, 19-Maria Geveller (60`.14-Tatjana Maslova), 90-Anastassia Matrossova, 11-Olga Abushkevitch
varus: 14-Tatjana Maslova treener: Bi Sehi Elysee Irie

FC Lootos II: 1-Maarja Punak, 4-Marianne Suur, 14-Lisethe Lanno, 17-Marianne Veberson, 5-Sandra Haidak, 12-Helika Aigro(15`.19-Katariina Torm), 30-Katrin Õun, 2-Kirta Talgre, 27-Liisa Lepasaar(86`. 23-Marika Samulin), 6-Kati-Karoli Silla, 69-Annika Aust
varus: 19-Katariina Torm, 23-Marika Samulin  treener: Indrek Käo

Naiskond alustas kolmanda ringi mänge Narvas, kus vastaseks oli kohalik Trans. Hooaja avamängus õnnestus Lootospargis saada narvakate üle võit tänu nende koosseisuprobleemidele. Teises ringis tuli Narvas tunnistada vastaste 3:1 paremust. Tänane kohtumine kulges võrdsete vastasseisus kus otsustavaks sai narvakate avapoolaja värav. Kümnendal minutil kukkus läbi allegrode vasaku ääre kaitse ja sealt läbi purjetanud Zamorskaja sai viie kasti servalt vabalt pealelöögile ja tegi seda edukalt. Veerand tunni mängu järel oli Lootos sunnitud tegema esimese vahetuse. Soojendusel jalale viga teinud Helika aigrot asendas Katariina Torm. Mõned minutid hiljem sõideti jõhkralt sisse Katrin Õunale, kuid umbkeelse kohtuniku vile vaikis. Mängu tekkis pinge ja jõhkraid momente tekkis edaspidi mõlemale poolele. Vastased tabasid korra ka väravalatti ja poolaja lõpu eel ei suutnud ründes mänginud Annika Aust väravasse toimetada väravavahilt võidetud palli.

Teist poolaega alustas Lootos aktiivsemalt ning esmalt vürdsustanud mänguseisu, survestati vastaseid mitmel rünnakul. Kahjuks jäi enamasti puudu viimane täpne sööt või õigeaegselt tehtud pealelöök.  60.minutil vahetasid vastased ning taaskord tuli väravavaht Maarja Punakul sekkuda ja väravaraamide abil hoida seisu muutumatuna. 86 minutil tegi Lootos teise vahetuse. Liisa Lepasaare asemel sekkus Marika Samulin ning mõni minut hiljem oli  kontrarünnakul Annikal hea võimalus mänguseis viigistada, kuid pealelöök läks napilt mööda. Kodunaisknd sai kolm punkti, duubel kaks vigastatud mängijat ja hindamatu kogemuse, kuidas mängida olukorras kus kohtunik ei valda riigikeelt ja mängureeglitest arusaamine on ka pehmelt öeldes nõrk.

Järgmine mäng on duublil eeloleval laupäeval kui Lootospargis võõrustatakse karikamängus Paide linnanaiskonda.