Esiliigas mängiv JK Lootos naiskond kohtus pühapäeval Tallinnas lähima jälitaja FC Flora II. Põlvalannade domineerimisel kulgenud kohtumine avapoolajal väravaid ei toonud. Teisel poolajal asus koduvõistkond küll juhtima, kuid Lootose kapten Kristin Kukli viigistas 10 minutit enne lõppu mänguseisu 1:1.

Liigatabelis asub 21 punkti kogunud naiskond teisel kohal. Põhiturniiri lõpuni jääb veel neli vooru. Järgmine liiga mäng on 17. juulil Põlvas, vastaseks Tartu JK Tammeka II.

All_Parnu 046

Naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Merili Tamm, Kirta Talgre (75`. Getter Lepp), Kristel Kotkas, Liisi Anete Mark, Kristin Kukli, Ave Lii Laas, Sandra London, Liisa Merisalu (78. Katariina Kinnunen).

Treener: Kaido Kukli