Klubi juhtkond ja treenerid külastasid 15.novembril FC Elva jalgpalliklubi. Reis sai teoks klubi poolt hetkel töös oleva projekti “Klubi arenguhüppe tegevuskava” raames. FC Elva tegevjuht Marek Naaris tutvustas oma klubi ja kogemusi 2015 ning 2018 aastal edukalt läbi viidud sarnaste projektide juhtimisel. Vastastikku vahetati kogemusi ning leiti et klubide vaheline koostöö võiks olla tihedam ja laiapõhjalisem. Tänutäheks võõrustamise eest kingiti naabritele Lootos 25 juubelisall.

Projekti juhi, Indrek Käo, sõnutsi oli külaskäik naabrite juurde väga huvitav ja inspireeriv. “FC Elva on piirkonna rohujuure klubidest tegutsenud kõige süsteemsemalt ja edukamalt. Kõrget kvaliteeti kinnitab auhind, mis klubile omistati kui UEFA tunnustas FC Elvat 2019. aasta Euroopa parima rahvajalgpalli klubi (Best Grassroots Club) valimisel pronksiväärilise autasuga. Nende puhul väärtustas UEFA  just tugevat kogukonnatööd ja fakti, et tegutsetakse väga väikeses kohas. See tõttu oleme üsna sarnases seisus”.

“Meie projekt on veel üsna algusjärgus, kuid kuu lõpuks peaksime jõudma olulise vahefinišini, mille tulemuseks on meie partneri MTÜ Partnerlus poolt koostatud arenguhüppe tegevuskava. Lähimate eesmärkidena näeme klubi noorte ja vabatahtlike laialdasemat kaasamist klubilisse tegevusse ning seeläbi sportimisharjumuse aktiivsuse ja jalgpalliatraktiivsuse tõstmist. Samuti on eesmärgiks seatud lapsevanemate aktiivsem kaasamine klubilisse tegevusse, võimaldades läbi selle neile täiendavaid võimalusi laste loovuse arendamisel ” lisas Käo lõpetuseks.

 

 

Lisa kommentaar