Põlva valla poolt tähistati täna Mammastes, Pihlapuu kooli staadionil, sportlikult rahvusvahelist Lastekaitsepäeva. Päeva raames toimunud üritusest võttis teiste seas osa ka Lootos. Treenerid Avo Jakovits ja Rauno Puusepp olid ülesse seadnud mitmeid põnevaid mänge ning kuigi osavõtjaid oli võrreldes eelnevate aastatega vähem, siis miniturniiril said lapsed üksteise vastu mängida ja lustida.
Aastaid Põlva lasteaedade vahel toimunud Noorte Lootoste Turniiri asemel oligi täna sportlik päev kus tulemuste peale ei mängitud.

Klubi president Kristjan Mäeots “Tore oli näha, et Põlva lapsed on aktiivsed ja eriline rõõm oli näha, et Lootose klubi lapsevanemad löövad aktiivselt kaasa sellisete ürituste korraldamisel ja läbiviimisel. Lapsed said harjutada pealelööke ja mängulusti tunda, mängides treenerite Avo ja Rauno korraldatud miniturniiridel. Ja nagu ikka, võitjaks oli sport. Ja lõpetuks ütlen nagu ikka- sport on sport, peaasi, et jalgpall”

LK3

Spordipäeva sujuva läbiviimise eest tänab klubi : Liisi ja Raido Asi, Annika Aust, Margus “veli” Lillo, Gerli Mäeots, Jagne Roodes, Maarja Vigel

Lisa kommentaar