1.juuni kell 18.30 Tamme staadioni kunstmuru
Naiste Rahvaliiga I voor

Tartu JK Welco naiskond – Lootose Vutid

1:0 (0:0)

Kohtunik:

Vutid koosseisus: Maarja Punak(vv), Karolin Krikunov, Keit Musting, Maris Oja, Janeli Patrail, Marika Samulin, Laura Unt, Annika Aust, Merlin Niinemägi, Anu-Reet Samulin.
Treener Indrek Käo

Lootose Rahvaliiga naiskond mängis reedel oma teise mängu ning avavooru edasi lükatud kohtumiseks sõideti Tartusse. Tamme staadioni kunstmurul oli võõrustajaks Tartu JK Welco naiskond, keda oma meeskonna järgi ka “elektrikuteks” hüütakse. Eelmisel hooajal 8 võitu viigi ja vaid ühe kaotuse saanud tartlannad võitsid oma alagrupi ning lõpetasid kokkuvõttes pronksmedalitega. Vuttide esindusel olid puudu mitmed olulised mängijad, sellest hoolimata mängiti vastastega võrdselt ning ainult realiseerimine jättis soovida. Avapoolaeg väravaid ei löödud ja mängu otsustas teise poolaja keskel Gerda Nelise kauglöök, mis jäi ka kohtumise ainsaks väravaks.
Kokkuvõttes oli siiski mäng juba mängu moodi ning treeneril oma naistele etteheiteid ei olnud. “Rahvaliiga on selline formaat, kus iga mänguga saad järjest rohkem mängust aru. Eks õpib ka treener”, võttis treener Indrek Käo kohtumise kokku.

Järgmine mäng ootab vutinaisi juba pühapäeval kui kell 19 kohtutakse Roosi tn. staadionil Võru FC Helios naistega.

Lisa kommentaar