28.veebruari õhtul toimus Lootose vastlatrall. Tublisid jalgpallureid ja nende perekondi õnneks taevast sadanud vihm ei heidutanud ning üksmeelselt oldi valmis vahvaks õhtupoolikuks.

Üritus algas Lootose lippude lehvimise saatel rongkäiguga Intsikurmu, kuhu ilmataat meie ürituse tarbeks ikka lund ka oli jätnud. Esimesed proovilaskumised kelguga õnnestus teha juba poolel teel.

Intsikurmus oli võimalus igal ühel leida enda võimetele sobiv nõlv ning oli ka neid, kes lausa mööda sirget maad kelgutamist nautisid. Kuna tegemist oli ikkagi sportliku üritusega, siis võistlusmomendiks sai sellel korral mõõduvõtt pikima liu laskmises. Tähistatud rajal sooritas pikima vastlaliu Ronald Kiidron. Lõpetuseks pakkus rõõmu veel ühise liu laskmine.

Pärast tralli intsikurmus soojendati end klubihoones üles sooja teega ning maiustati väga maitsvate Oma Pala vastlakuklitega. Samuti anti üle Oma Pala Võidukringel Ronald Kiidronile ja tema perekonnale.

Täname kõiki lapsi ja lapsevanemaid osalemise eest, ürituse sponsorit Oma Pala ning samuti meeskonda, kes aitasid kaasa ürituse toimumisele: Kari Kösler, Maarja Vigel, Kristjan Mäeots, Annika Aust, Liisi ja Raido Asi.

Pikema liu auhinna – COOP välja pandud kringli võitis Ronald Kiidron !

Üritust toetas COOP Põlva ja Oma Pala!

Lisa kommentaar