Emadepaev2Lootos tähistas Emadepäeva 10.mai õhtul, kui Lootospargis toimus Emadepäeva trenn. Trennist võtsid osa klubi lapsed koos vanematega. Väljakul viibis ühekorraga üle 100 inimese. Kohapeal oli  õnneloos, jalgpallivarustuse kirbukas ning igale lapsele jäi päeva meenutama õhupall ning kleeps.

Treenerite Avo Jakovits ja Rauno Puusepp juhendamisel alustati soojendusharjutustega, mis lastele juba trennidest tuttavad. Ülesanded olid algul lihtsamad ning muutusid järjest keerukamaks, see aga andis omakorda võimaluse lapsel olla õpetajaks oma vanemale. Kõige rohkem eufooriat põhjustasid harjutused, kus laps sai ema või isa vastu võistelda – võidurõõmu jätkus võrdselt mõlemale poole.

Pärast pausi sai alguse suur jalgpallilahing, kus lapsed asusid oma väljakuoskusi vanemate vastu üles näitama. Mängud jagati kolmele väljakule ühel 2007.-2008. sündinud, teisel 2009.-2010. sündinud ja kolmandal 2011.-2012.aastal ilmavalgust näinud lapsed ja nende emad-isad. Mänguajaks 2×8 minutit. Tuleb tunnistada, et lapsed on trennis saanud väga-väga osavaks ja kaotusseisu ei jäänud ükski laste võistkond.

“Omaltpoolt tahan eriliselt tänada lapsevanemat Liisi Asi, kes selle ürituse ellu kutsus ja korraldas. Selle üritusega sai tõestust, et klubi on avatud kõigile ja kui on midagi põnevat plaanis teha, siis alati saab, kui tahtmist on. Klubi alati aitab omalt poolt. Ehk siis, selline entusiasm lastevanemate poolt on alati teretulnud, julgustan kõiki aktiivsemalt klubi tegemistest osa võtma ja neid ka omapoolsete ideedega rikastama.” lisas klubi president Kristjan Mäeots.

Õhtu lõppedes tunnustati vapraid emasid. Klubi noormängijad kinkisid emadele lille ning ise valmistatud puidust medali.

Ürituse korraldamisega tegelesid: Liisi Asi, Raido Asi, Maarja Vigel, Vallo Vigel, Silver Hiir, Reelika Hiir, Kristjan Mäeots, Gerli Mäeots, Janelin Hirmo, Annika Aust, Agnes Kivistik, treenerid Avo Jakovits ja Rauno Puusepp.

Üritust toetasid: Arcwood, Trives OÜ, Webshop, Ülle Naruson´i koduköök, Telia, Politsei-ja Piirivalveamet, Kanepi vald, Sanbruno ja E-Piim.

Suur aitäh osalenud lastele ja nende vanematele !

 

20180510_190618

20180510_185510

Emadepaev

Lisa kommentaar