Abikohtunikud: Kristjan Kattus, Karl Kena
2:2 88`.Kristjan Kergand
3:2 89`.Algis Roog

Hoiatused: 15`.Meelis Allik, 16`.Kaspar Orav, 55`.80`.Denis Putnin, 60`.Kristen Tšinakov, 90+1`.Tairo Orav (kõik Tarvastu) – 16`.Sander Sellis, 39`.Rene Oper, 90+2`.Remi Oper (kõik Lootos)
Eemaldamine : 80`.Denis Putnin (Tarvastu) – 66`.Raigo Orti (Lootos)
alates 82`. minut mängis Lootos üheksakesi, kuna vigastuse tõttu läks välja Ranno Liivago

FC Tarvastu: 97-Kaido Ütsik (VV), 6-Marek Hanson, 14-Kaspar Orav (K), 11-Henri Sammul, 77-Karlis Jänes, 66-Algis Roog, 8-Tairo Orav, 19-Andre Arak(56`25-Kristen Tsinakov, 60`.28-Armin Särg), 16-Denis Putnin, 9-Meelis Allik, 10-Indrek Klein
varus:

FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 4-Remi Oper, 23-Rene Oper, 31-Helander Vist, 20-Tauri Kolk, 19-Raigo Orti, 66-Sten-Markus Meekler, 10-Freddy Help(74. 89-Ranno Liivago), 12-Risto Saarniit, 98-Sander Sellis (74. 9-Kristjan Kergand), 7-Priit Rahuelu,
varus: 89-Ranno Liivago, 9-Kristjan Kergand

Täna kohtusid Soe staadionil vanad vastased Tarvastu ja Lootos. Seda, et tegemist on tõeliselt kirglike ja kompromissitute meeskondade mänguga näitab eelneva kümne omavahelise mängu jooksul välja jagatud hoiatuskaartide arv. Tarvastu oli neid teeninud neli ja Lootos viis. Lisaks oli Lootose poolt kaks mängu punase kaardi tõttu lõpetatud vähemuses. Erandiks ei olnud ka tänane kohtumine ning kaartide arv duubeldati hoobilt. Kohtunik Lõhmusel tuli mängu kontrolli all hoidmiseks teha suuri pingutusi. Paraku tuli selleks välja anda seni hooaja suurim kogus kollaseid kaarte (9), lisaks kaks eemaldamist. Sellest piisas ja tulemusega 3:2 võttis raske võidu kodumeeskond. Võimsa mängu tegi Lootose väravas Miko Saarniit, kelle tõrjed täna vastastele palju peamurdmist valmistasid.
Avapoolaeg lõppes viigiliselt 1:1. Lootose poolelt oli täpne Priit Rahuelu. Teisel poolajal läks mäng kraadi võrra veelgi tooremaks ning kaardid välkusid tihedamalt. Kodumeeskond asus 2:1 juhtima ning mõned minutid hiljem lehvis Raigo Orti nina all punane kaart. Lootos tegi 74.minutil topeltvahetuse, lahkusid Sellis ja Help ning mängu tulid Kergand ja Liivago. Viimane sai aga platsil üsna vähe olla kuna tõmbas reielihase. Kergand selle eest oli aga tõeline jackpot. 88.minutil sai trahvikasti joonel palli ning pöördelt lajatas selle lati alla 2:2. Viik ei püsinud kaua ning võiduvärava lõi Tarvastu sisuliselt kohtumise viimasel minutil kui Lootos oli juba üheksakesi.

Järgmine kohtumine ootab meeskonda 20.mail kui kell 13 võõrustatakse Lootospargis EMÜ SK võistkonda.