Neidude U17 alustas 8.oktoobril Ungaris EM-valikturniiri, kus esimeses kohtumises mindi vastamisi Poola eakaaslastega. Kahjuks tuli vastu võtta suur 0:7 kaotus..

Poolakad asusid kohtumist juhtima 16. minutil, kui täpne oli Anna Kowalczyk. Poolajale mindi vastaste 3:0 eduseisul, kui väravad lisandusid veel 32. ja 37. minutil. Teisel poolajal jätkus Poola domineerimine, kui kohe alguses suutis Weronika Helińska realiseerida penalti, tehes seisuks 4:0. Viimase kümne minuti jooksul lisasid poolakad veel kolm väravat. Astrid Erik mängis kaasa kogu kohtumise, Katrin Piirimaa sekkus vahetusest kohtumise 64.minutil.

Eestil seisavad  valikturniiril veel ees kohtumised Ungariga (10. oktoobril)  ning Aserbaidžaaniga (13. oktoobril) . Nende naiskondade omavahelise kohtumise võitis Ungari 3:0.

Kokku osaleb valikturniiril 44 riiki, kes on jagatud 11 alagruppi. Järgmisesse ringi pääsevad alagruppide kaks paremat ning lisaks ka parim kolmanda koha omanik.