2.mail mängis neidude U17 noortekoondis Tallinnas, UEFA sõprusturniiri viimase kohtumise.

Vastaseks olid meie lõunanaabrid ning Viktoria Liiki väravast alistati lätlannad 1:0. Kaptenipael mänguks oli usaldatud Kärt Hüdsile, kes tegi kaasa kõik 80 minutit ning kellele avanes 60 minuti paiku hea võimalus eestlaste ednumbreid kasvatada.

Neljas kohtunik: Katariina Järve

Eesti: Victoria Vihman (41. Annemai Lutter), Janeli Pärnik (55. Anett Joandi), Aiki Suits (74. Birgit Pajumäe), Kärt Hüdsi(k), Sandra Pärn (74. Katarina Põldur), Anna-Liisa Joandi, Karolin Ulmre (55. Merly Käblik), Maribel Reincke (41. Sandra Liir), Sös Maria Kristensen (41. Anastasija Fjodorova), Valeria Liik (55. Marta Raidna), Gretel Tiivel.
Varus: Annemai Lutter, Sandra Liir, Birgit Pajumäe, Katarina Põldur, Anett Joandi, Anastasija Fjodorova, Merly Käblik, Anneli Liivamägi, Marta Raidna.

Turniiri võitis täiseduga Kosovo. Eesti järel jäi kolmandaks Läti ja neljandaks Liechtenstein.