Head sõbrad,

vajame teie abi ja toetust sellel keerulisel ja teadmatust täis ajal. Ohtlik viirus on segamini löönud meie igapäevase elukorralduse ja tõmmanud kriipsu peale paljudele plaanidele ja kavatsustele. Esialgu kaheks nädalaks, aga tõenäoliselt pikemaks, jäävad suletuks koolid. Vabariigi valitsus on kehtestanud kuni 1.maini Eriolukorra, mille raames on keelustatud kõik spordivõistlused ja rahvakogunemised (sh. treeningud). Nagu paljud teised, on ka Jalgpalliklubi Lootos seatud väga raskesse olukorda. Meie treenerite töölepingud kehtivad edasi, samas klubi tulude pool lähiajal kindlasti väheneb. Me teame, et noortespordis ei ole treeneritel, kes meie laste eest hoolt kannavad, palgad niigi kõrged ja sõltuvad suures osas liikmemaksudest, projektipõhilisest rahastamisest ja erinevatest toetustest. Nüüd, rohkem kui kunagi varem, saame me näidata oma ühtsust ja kogukonnana seisma õlg õla kõrval, toetades teineteist  ja aitama need rasked ajad üle elada. Oleme üle elanud 1997, 2008 aasta suured majanduslikud tagasilöögid ja täna, olles Eesti jalgpallimaastikul tegutsenud veerandsada aastat, vaatame jätkuvalt optimistlikult tulevikku, koos teiega !

Klubi juhatus on seoses hetkel leviva viiruseepideemia ja kehtestatud Eriolukorraga arutanud treeningtöö ümberkorraldamist klubis ja võtnud vastu otsuse:

  • Alates 23.03 töötavad treenerid välja ja edastavad mängijatele ja lapsevanematele treeningplaanid ja individuaalsed kavad treenimiseks Eriolukorra perioodil;
  • Täpsustada meie liikmemaksude tasumise korda. Klubis kehtib aastamaks, mida on võimalik tasuda kuumaksetena. Treeningud klubis toimusid vastavalt tavapärasele plaanile kuni 16.03, mistõttu palume kõikidel järgida klubis seni kehtinud korda;
  • Treeningplaanis olevate turniiride ja võistluste kohta võtta vastu otsused hiljemalt 31.03.2020;
  • Uus treeningplaan hakkab kehtima alates 30.03.2020.

Oleme teile väga tänulikud kui leiate võimaluse oma lapse / laste treeningtasude maksmiseks tavapärases mahus ka praegusel ajal, kuni kriis leeveneb ning olukord selgineb. Kui sattute eriolukorra tõttu raskustesse, palun, pöörduge meie klubi treenerite poole. Räägime, otsustame ja leiame lahendused koos, et sellest kriisist tulla välja veelgi tugevama ja ühtsemana !

alati teiega,

Jalgpalliklubi Lootos
Juhatus

 

Lisa kommentaar