Kohtunik: Argo Pruul, abikohtunikud: Marie Puust, Karro Vatsfeld

Hoiatused: 90+4`. Kristina Rand  (FC Kuressaare)

FC Kuressaare: 5-Victoria Vihman(vv), 7-Kaili Lilles, 8-Kristina Rand, 10-Hanna Ellermaa(61`.6-Liisi Koppel), 11-Liisu Koppel, 16-Annabel-Maria Kuusikmaa, 30-Marleen Suurna, 43-Lisanna Valdmets, 72-Alexandra Hints, 77-Anna Paju, 99-Pilleriin Pohlak(k)
varus: 6-Liisi Koppel
Treener: Reivo Vinter

FC Lootos/Helios: 1-Meribel Toim, 3-Elina Kahar, 7-Katarina Laas, 9-Lisette Must, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 16-Hanna Lisete Sellis, 19-Mairit Laanesaar(k), Mia-Anette Undrus
treener: Indrek Käo

Tüdrukute U17 eliitliiga võistkond kohtus kolme päeva jooksul teist korda FC Kuressaare eakaaslastega. Seekord Saaremaal toimunud mängu puhul oli tegemist edasi lükatud 14.vooru kohtumisega, mis oleks pidanud toimuma septembris. Tänane ilm oli kõike muud kui suvesoe september, samuti ei olnud vahepeal täiendust saanud võistkonna read, mis tähendas, et Kuressaares tuli võistkonnal mängida vähemuses. Sellest hoolimata saadi oma ülesannetega hästi hakkama ja treener Indrek Käol jätkus tüdrukute aadressile vaid kiidusõnu.

Kohtumise esimene pooltund tõi kaks nurgalööki koduvõistkonnala ja kumbki võistkond tegi ühe peaelöögi väravale. Kuus minutit enne poolajavilet sai keskväljalt läbisöödu vastaste suurim väravakütt Lilles ja olgugi, et ühendvõistkonna keskkaitsja Elina Kahar suutis ohtliku rünnaku trahvikastis ära nullida, tegi ta seda kohtuniku arvates vea hinnaga – penalti, mille Lilles ise ka realiseeris. Ühendvõistkonna tüdrukud ei lasknud sellest ennast segada ja möödus vaid kolm minutit kui  tablool olid tagasi viiginumbrid. Hanna Lisette sellise poolt trahvikasti tsenderdatud palliga pääses otsajoonelt läbi Mariliis Must, kes nahkkera terava nurga alt posti ja väravavahi vahelt võrku lõi. Teisel poolajal suutsid vastased survet suurendada ja teenisid mitmeid nurgalööke, millega LH kaitseliin hakkama sai. Mitmel korral päästis suurepäraste tõrjetega oma võistkonna väravavaht Meribel Toim. Mängu lõpp kulges üha tugevnevas vihmasajus, mis mängutempo alla tõi. Kohtumise neljandal üleminutil oli Isabel Humal võimalus heaks kontrarünnakuks, kuid talle tehti viga, mida kohtunik hindas kollase kaardi vääriliseks. Peagi kõlas ka lõpuvile ja tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Tüdrukute järgmiseks vastaseks on 11.novembril Pärnus sealne JK Vaprus. Väljasõit klubist kell 13.