FC Lootos/Helios: 1-Meribel Toim(vv), 3-Elina Kahar, 6-Glairika Toomemägi, 9-Lisette Must, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 19-Mairit Laanesaar(k), 69-Mia-Anette Undrus, 16-Hanna-Lisette Sellis, 18-Natali Antonov (78`. 2-Mae Lillo), 7-Katariina Laas
Treener: Indrek Käo

FC Levadia/Tallinna Kalev: Jõerand (vv), Tõnuri, Sokolov, Kazanina, Polstjanova, Rammo, Semjonova, Grutob(74`.Padgett), Vapper, Tsõmbal
varus: Padgett
Treener: Kaidi Jekimova

Ühendvõistkonna tüdrukud mängisid  täna hooaja viimase mängu. Võrus, Barrus Arenal võõrustati Tallinna Levadia/Tallinna Kalev ühendvõistkonda. Vastased olid seekord meie tüdrukutest üle igas mänguelemendis ja võtsid suure 7:1 võidu. Kohe mängu alguses oli sunnitud vigastuse tõttu väljakult lahkuma Natali Antonov, kellele poolaja lõpu eel järgnes Mariliis Must. Vastased olid selleks hetkeks juhtimas 4:0. Kohe teise poolaja alguses lõi auvärava Lisette Must, kes sai trahvikastis söödu Katariina Laasilt. Vastased olid täpsed kahel korral, millele mängu lõpu eel lisandus veel omavärav.

Võistkonda tabanud enneolematu vigastustelaine ja mitme mängija loobumised on loonud olukorra, kus viimast kohtumist Pärnu Vaprusega ei mängita ja võistkond lõpetab kahe loobumiskaotuse tõttu tabeli viimasel real.