COOP Põlvast sai Lootose peasponsor

Jalgpalliklubi Lootos president Annika Aust ja COOP Põlva juhatuse esimees Kristo Anderson allkirjastasid 8.augustil lepingu, mille kohaselt saab Põlvamaa suurimast jaekaubandusettevõttest järgnevaks viieks aastaks klubi peasponsor. Klubi ja Coop Põlva vaheline koostöö on kestnud üle 15 aasta, mille sisse jääb palju klubile olulisi sündmusi. 2017 aastal oli Coop Põlva klubile abiks uue bussi ostmisel, 2019 aastal toetas “Oma Pala ” kampaania kaudu Lootospargi uue muru vahetamist. Klubi tegevjuht Indrek Käo avaldas lepingu pikendamise üle heameelt “Oleme Coop Põlvaga olnud koostööpartnerid juba väga pikka aega. Senine koostöö on olnud äärmiselt meeldiv, kuna põhineb sarnastel väärtustel. Nii meie kui Coop Põlva oleme keskendunud elu paremaks muutmisele eelkõige kohalikule kogukonnale. Eesmärk – hoida elus ja pildil  Rohelist Põlvamaad on meie mõlema missioon. Samas oleme uuendusmeelsed ja vaatame mõlemad oma maakonna piiridest kaugemale. Coop on väga tugev kaubamärk ja näitab, et maapiirkondades on veel energiat ja elujõudu saatmaks korda suuri asju. Hetkel Lootospargis toimuva rahvusvahelise jalgpallilaagri Põlvasse toomisel oli Coop Põlva meile suureks abiks”.

“Coop Põlva paneb palli mängu! Teeme hea meelega investeeringu kogukonna arengusse,” ütles juhatuse esimees Kristo Anderson, rõhutades samas ka Jalgpalliklubi Lootose olulist rolli. “Meil on rõõm näha Lootose noorte entusiasmi platsil. Koostöös Lootosega toetame noori sportlasi võitude kojutoomisel ja aitame luua tugeva aluse nende sportlikule arengule.”


Foto: Indrek Illus (fclootos.ee)

Coop on 100% Eesti tarbijatele kuuluv Eesti jaekaubanduses ühiselt tegutsev grupp. Grupi liikmete sekka kuuluv Coop Põlva Tarbijate Ühistu ehk Coop Põlva on pika ajalooga jaekaubandusettevõte ning suurim tööandja Põlva maakonnas.  Lisaks kodumaakonnale tegeleb Coop Põlva veel Võru ja Tartu maakonnas. Ühtekokku on ettevõttel 17 toidukauplust ja 9 tööstuskaupade poodi. Coop Põlva Tarbijate Ühistus töötab üle 350 inimese ja ühistul on üle 450 liikme.

 

Lisa kommentaar