COOP Põlva kandis klubi kontole üle enam kui 3275 eurot. Suve jooksul müüdud  Oma Pala toodete müügikäibest ühe protsendiga toetas COOP Põlva Lootospargi uue murukatte projekti ULME.

“Rõõm on tõdeda, et kevadel tekkinud idee, toetada läbi Oma Pala toodete müügi Lootospargi ULME projekti, on olnud edukas. Coop Põlva kohaliku elu edendajana soovib anda oma panuse kohalike noorte arengusse ning ULME projekt oli hea võimalus toetada nende sportimisvõimalusi. Oleme tänulikud oma klientidele, kes andsid meile võimaluse koguda Lootospargi toetuseks arvestatav summa.” ütles COOP põlva juhatuse esimees Kristo Anderson.

Lootose president Kristjan Mäeots : “Mul on Väga hea meel, et COOP Põlva on nõus toetama kohaliku noortespordi arengut ja on andnud meile võimaluse osaleda “Oma Pala” kampaanias.Müügitulust osa annetati “ULME” projekti, Lootospargi uue kunstmurukatte vahetamiseks ja seni on COOP Põlva poolt annetatud summa suurim. Tänud kogu COOP Põlva perele selle eest! Tänaseks on tööd Lootospargis lõppenud ja uus kate maas. Väljakul käib juba usin askeldamine, tehakse trenni, peetakse tähtsaid meistrivõistluste mänge ja viiakse läbi koolitunde.  Suured tänud ka COOP Põlva kokkadele, “Oma Pala” tooted on väga maitsvad, olen ise püsikunde 😉 ”

 

Projekti toetuseks on seisuga 18.september annetatud  46315 eurot.

Lõppsummast (50 tuh eurot) on puudu veel vaid 3685 eurot.

Annetamiskampaania lõpuni on jäänud veel 12 päeva !

Lisa kommentaar