Eesti võõrustab homme Lõuna-Eestis algavat kõrgetasemelist U17 koondiste turniiri, kus lisaks võõrustajatele osalevad Hispaania, Portugal ja Sloveenia.

Turniri avamatšis lähevad reedel kell 16.00 Võrus vastamisi Hispaania ja Sloveenia ning kell 19.00 pannakse pall mängu Tartu Tamme staadionil, kus Eesti vastaseks on avavoorus Portugal.

Kõrgetasemeline võistlus toob Tartus, Võrus, Viljandis ja Otepääl 20.-24. septembrini väljakutele lisaks meie paremikule ka mitme Euroopa tippklubi noormängijad. Teiste seas on esindatud FC Barcelona, Sevilla, Madridi Reali, Madridi Atletico, FC Porto, Lissaboni Sportingu, Benfica ja RB Leipzigi akadeemiates pallivad noored.

Turniiri passid on hinnaga 5 eurot müügil Piletilevis. Kohapealt saab ühe kohtumise pileti osta 3 euroga (sularahas). LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2003 ja nooremad. Järgmisel aastal võõrustab Eesti sama vanuseklassi EM-finaalturniiri, mis leiab aset 21. maist 6. juunini.

UEFA U17 sõprusturniiri ajakava:
20. september kell 16.00 Hispaania – Sloveenia, Võru Spordikeskuse staadion
20. september kell 19.00 Portugal – Eesti, Tartu Tamme staadion
22. september kell 14.00 Portugal – Hispaania, Viljandi linnastaadion
22. september kell 17.00 Eesti – Sloveenia, Tehvandi staadion
24. september kell 14.00 Sloveenia – Portugal, Võru Spordikeskuse staadion
24. september kell 17.00 Hispaania – Eesti, Tartu Tamme staadion

Eesti kohtumisi näeb otsepildis Soccernet.ee vahendusel, Portugal – Hispaania ning Sloveenia – Portugal mängudest näitab otsepilti jalgpall.ee.

Lisa kommentaar