COOP Põlva juhatuse esimees Kristo Anderson ja Jalgpalliklubi Lootos president Kristjan Mäeots sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt toetab COOP Põlva kuni 31.augustini Oma Pala toodetegrupi läbimüügi tulust 1% ulatuses Lootosparki uue murukatte vahetamist.
Ühistu juhatuse esimees Kristo Anderson avaldas heameelt, et Oma Pala müügilt eraldatava toetusega saab uue muru paigaldamisel abiks olla.  “Coop Põlva kohaliku ettevõttena soovib panustada kogukonna edendamisse ja tervislikesse eluviisidesse. Oleme toetanud läbi aastate erinevaid spordiprojekte ja olnud ka JK Lootos pikaajaline sponsor. Meil on hea meel, et saame anda omapoolse panuse ULME (Uue Lootospargi Murukatte Eest) projekti toetuseks. Eelkõige oleme tänulikud oma klientidele, kes Oma Pala toodete ostmisega meile selle võimaluse annavad.”
Meeskonnatöös peitub jõud. COOP Põlva poolt käivitatud Oma Pala toetuskampaania soliidsed müüginumbrid näitavad Põlvamaa kogukonna tugevust ja head tervist. Mul on selle üle väga hea meel, koos jõuame teha suuri tegusid. Enim rõõmu valmistab ühine arusaam, et kampaaniaga toetame enda
ja oma kogukonna lastes sportimisharjumuse säilimist, mis omakorda tagab  nende edukuse elus.
Suur tänu COOP Põlvale ja kõigile kes on oma panuse andnud läbi Oma Pala toodete ostmise lisas omapoolse kommentaarina klubi president Kristjan Mäeots
Coop Põlva on Põlva-, Võru- ja Tartumaal tegutsev jaekaubandusettevõte, kellel on 28 kauplust. Nende hulgas Coop Maksimarket, Coop Konsumid, Coop väikepoed, Põlva Kaubamaja ja muud tööstuskaupade kauplused. Lisaks jaekaubandusele tegeleb Coop Põlva ka toitlustamisega. Põlvamaa uusimas restoranis La Storia saab nautida itaaliapäraseid maitseid, Põlva Kaubamaja Kohvikus maitsvat igapäevamenüüd. Oma Pala kaubamärk ühendab tootmise Coop Põlva  uues pagarikojas ja kulinaariaköögis. Oma köögis ja pagarikojas väärtustame kohalikku ja kvaliteetset toorainet. Coop Põlva hoolib oma kogukonnast ja soovib panustada piirkonna kultuuri- ja spordiellu. Hoiame elu igas Eestimaa nurgas!
Projekt ULME (“Uue Lootospargi Murukatte Eest”)  on Jalgpalliklubi Lootos poolt algatatud ühisrahastuse kampaania, mille käigus kogutakse annetusi ja toetusi, et 31.juuliks vahetada välja Lootospark kunstmurväljaku amortiseerinud kate. FIFA Quality Pro standarditele vastava katte paigaldustööd teostab Unigrass OÜ. Projekti maksumuseks on 210 tuh eurot, millest Klubi poolne osa moodustab 50 tuhat eurot.
Hetkeseisuga on projekti toetuseks annetatud üle  4000 euro.
Elektrooniline annetuskeskkond on avatud JK Lootos kodulehel :https://fclootos.ee/ulme/
Uuendatud kattega staadion avatakse ametlikult 8.septembril.

Lisa kommentaar