Vutid: 1-Riina Rinne(vv), 28-Natali Antonov, 29-Hanna-Lisette Sellis, 40-Marie Pau, 39-Heleri Rebane, 26-Rita Rebane, 25-Meribel Toim, 5-Lisette Must, 99-Kätriin-Elise Pahva, 15-Glairika Toomemägi, 3-Katariina Laas, 13-Merlin Niinemägi, 8-Kristi Johanson, 6-Annika Aust(k).
treener: Indrek Käo

Wolves: Cerle Siim(vv), Ugochi Jennifer, Nwaokorie, Caroliine Kapp, Anita Rähn, Marion Villak, Anet Rähn, Kaija-Liisa Oras(k), Riin Kalme, Janeli Siim.
treener: Kervin Kull

Augustikuu eelviimasel päeval tõmbasid Vutid joone alla rahvaliiga alagrupiturniirile. Kaheksanda vooru mängus oli vastaseks Jõgeva FC Wolves/Oshee naised, kelle oli veel teoreetiline võimalus püüda alagrupis teist kohta. Vutid kindlustasid alagrupi võidu juba kolm vooru tagasi ja kohtuvad poolfinaalis A alagrupis  teisel kohal lõpetanud Pärnu JK Vaprus naistega. Tänases kohtumises mängisid oma rolli ilmastikuolud, tugev tuul ja lausvihm. Vastased asusid kohtumist 16.minutil nurgalöögijärgsest segadusest juhtima. Kaks minutit hiljem viigistas Merlin Niinemägi seisu ja viiginumbritega mindi poolajapausile. Teisel poolajal pääses maksvusele Vuttide pikem pink ning Kätriin-Elise Pahva kauglöök 50.minutil ja Heleri Rebase värav kaks minutit enne lõppu kindlustasid vuttidele turvalise 3:1 võidu.