0:2 10`. Krista Liiv
0:3 56`. Sixtina Ladva

Lootose Vutid: 1-Riina Rinne, 2-Ane Kaskla, 4-Margret Help, 6-Annika Aust(k), 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 12-Maris Oja, 18-Karolin Krikunov, 19-Reti Patrail, 26-Liis Tarv.   Treener: Indrek Käo

Welco naised: Emily Leppik, Gerda Nelis, Krista Liiv, Sixtina Ladva, Sandra Põldaru, Beatrice Veske, Hedy Vahimets, Keili Tõnisson, Kristel Uuspalu, Michell Luik, Eva Pettai. Treener: Edgar Leht

Rahvaliiga naiskond võõrustas pühapäeval Lootospargis iidrikohta hoidvat Tartu JK Welco naiskonda. Vuttidel jäi mängust eemale ootamatult haiguse küüsi langenud Johanna Treier. Puudu olid veel mitmed mängijad, küll aga oli vigastuspausilt tagasi vuttide keskväljamootor Laura Unt.

Mängu algus läks täitsa metsa ja vastastel lubati lüüa kaks kiiret väravat. Seejärel saadi mängu tagasi ja tekkisid isegi mõned väravamomendid, mille realiseerimine jättis seekord soovida. Teisel poolajal mängiti võrdselt ja poolaja ainsa värava lõi klubi kunagine kasvandik Sixtina Ladva, kahjuks Welco kasuks. Tulemusega 0:3 kohtumine ka lõppes ja kuigi väravavaht Riina Rinnele ei jäänud ühtegi näppu, illel vastased ei oleks otsas trampinud, tundub et järgmisele mängule saavad vutid minna täisrivistuses.

Kohtumise aeg FC Jõgeva Wolves/Oshee on veel täpsustamisel, aga mängukoht on 10.septembril Tabivere Gümnaasiumi staadion.