1:0 35`.Johanna Treier
1:1 49`.Beatrice Veske

Lootose Vutid: 1-Riina Rinne(vv), 6-Annika Aust (k), 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 12-Maris Oja, 13-Merlin Niinemägi, 16-Johanna Treier, 18-Karolin Krikunov, 26-Liis Tarv, 53-Kärt Kaseorg. Treener: Indrek Käo.

Welco: Dõrda(vv), Nelis, Ladva(vv), Põldaru, Tamvere, Veske, Luik, Pettai, Tõnisson, Aria. treener. Leht.

Klubi rahvaliiga võistkond kohtus tänaõhtuses mängus Tartu JK Welco Naiskonnaga. Tegemist oli edasilükatud 9.vooru kohtumisega. Suvel, Tartus, toimunud kohtumise võitsid vastased tulemusega 3:1. Täna Vutid tartlaste ees aukartust ei tundnud ja olid mängus avavilest alates. Kindlalt seisis väravas Riina Rinne ja kaitseliin. Poolaja viimasel minutil asusid Vutid Johanna Treieri väravast kohtumist 1:0 juhtima. Kerget jalutuskäiku oodanud vastased oli ilmselget pettunud ja avaldasid oma pahameelt, mistõttu mäng ligi viieks minutiks katkes. Asjaolusid kaaludes tunnistas kohtunik Ahti Lepp värava siiski määrustepäraseks ja võistkonnad said siirduda poolajapausile. Teisel poolajal õnnestus külalistel üks võimalus ära realiseerida ja Beatrice Veske viigistas mänguseisu. Vuttidele avanes omakorda mitmeid häid võimalusi mäng võita, aga vastaste väravavaht tegi peaaegu sama hea mängu nagu eile Karl Jakob Hein Walesi vastu ja 1:1 viigiga kohtumine ka lõppes.

Viimase alagrupimängu mängivad vutid esmaspäeval, 13.septembril kui Lootospargis võõrusttakse Tartu FC Heliost. Mängutulemusest sõltumata on Vutid pääsenud finaalringi, kaheksa parema sekka. Veerandfinaali vastane loositakse peale alagrupimängude lõppemist, hiljemalt 26.septembril.