20.juuli kell 19:30, Sepa jalgpallikeskus

2:3  38`. Marilin Letta
3:3  52`. Kristel Vidaja

JK Tammeka: Vene, Juus, Nurk, Družko, Saks(k), Tokman, jaht, Letta, Alupere, Otto, Vidaja, Nõmmeots, Viia, Sõrra,

Vutid: Riina Rinne(vv), Annika Aust(k), Kristi Johanson, Maris Oja, Karolin Krikunov, Janeli Patrail, Margret Help, Liis Tarv, Johanna Treier. Treener: Indrek Käo

Klubi rahvaliiga naiskond lõpetas kevadringi mängud Tartus. Laupäevase Lõuna-Eesti derby peaproov mängiti maha  Sepa staadionil, vastaseks  JK Tammeka. Mäng algas tartlaste omaväravaga 9.minutil, millele 2o.minutil järgnes igati korralik värav, kui Karolin Krikunovi nurgalöök värava esises saginas Annika Austi poolt võrku lükati. 30.minutil lõi Merle Alupere Tammekale ühe tagasi, kuid poolajale siirduti Vuttide 1:3 eduseisus. Järjekordse värava sai kirja Johanna Treier, kes realiseeris Annika Austi söödu.

Teine poolaeg möödus raskemalt ja harjumatu 7+1 mänguformatsioon, ainult ühe vahetusega kurnas võistkonna jõuvarud. Tammeka suutis seda ära kasutada vaid kahel korral. 38 ja 51.minutil ning väravavaht Riina Rinne supertõrjed ja kaitseliini hingestatud tegevus hoidsid seisu viigis kuni kohtuniku lõpuvileni.

Järgmine mäng ootab Vutte 9.augustil kui sõidetakse Puhja, mängima sealse Barcaga.