Welco: .
treener:

Vutid: Riina Rinne(vv), Annika Aust, Natali Antonov, Katariina Laas, Keit Musting, Rita Rebane, Marie Pau, Kätriin-Elise Pahva, Hanna-Lisete Sellis, Merili Tamm, Meribel Toim, Laura Unt ja Karoli Villako.
treener: Indrek Käo

Lootose rahvaliiga naiskond Vutid mängis täna kolmanda vooru kohtumise Tartus kohaliku Welcoga. Vihmasel Raadi rohelise jalgpallipargi väljakul kulgenud mängu avaminuteid kontrollisid vutid. Avavärava lõi siiski kodunaiskond, kes kohtumise 18 minutil kauglöögist skoori avas. Paar minutit hiljem oli seis taas viigis, kui tee väravasse leidis nahkkera Welco kaitsja rikošetist. Teisel poolajal oli võimalusi väravat lüüa mitmeid, aga väravavahid tegid head tööd mõlemas väravas. Kohtumise viimasel minutil õnnestus Rita Rebasel otsajoonelt anda terav tsenderdus värava ette, kust pall kapten Annika Austi jalast väravasse lipsas. 2:1 võit hoiab vutid tabeli tipus.

Järgmine kohtumine ootab 19.juunil, kui Tabiveres mängitakse sealse FC Wolves/Oshee võistkonnaga.