9.august kell 18:00, Puhja gümnaasiumi staadion

1:4   30`. Ave Külter
1:5   31`. Karolin Krikunov

Barca: 15-Piret Põldsama, 3-Liis Saadjärv, 5-Kerli Pallon, 7-Ave Külter, 9-Karmen Paavel, 14-Karin Väljaots, 26-marju Hurt, 27-Maarit Pallon (k), 29-Jaanika Kärmas, 91-Leiki Sild, 96-Krista Kardmaa. Treener: Andres Bõkarev.

Lootose Vutid: 1- Riina Rinne, 6-Annika Aust(k), 8-Kristi Johanson, 11-Janeli Patrail, 12- Maris Oja, 18-Karolin Krikunov, 21-Janne Lindepuu, 26-Liis Tarv, 30-Johanna Treier, 32-Ane Kaskla.  Treener: Indrek Käo

Rahvaliiga naiskond alustas teise ringi mängudega võõrsil Puhja SK Barca vastu. Vutid alustasid mängu aktiivselt ja veerandtunniks juhtisid kohtumist 4:0. Kapten Annika Aust lõi 2, Johanna Treier ja Kristi Johanson kumbi ühe värava. Pooltunni möödudes said auvärava kirja ka võõrustajad, kuid kohe vastas võimsa kauglöögiga Karolin Krikunov. Seisul 1:5 siirdusid võistkonnad poolajapausile.

Teiseks pooolajaks vahetas Barca väravasse uue väravavahi ja lukus see oligi. Väravat ei suutnud lüüa ka kodunaiskond ning tulemusega 1:5 kohtumine ka lõppes.

Vuttide järgmiseks vastaseks on FC Warrior. Mäng toimub 16.augustil Valgas.