Kohtunik: Jürgen Lorenz,   abikohtunikud: Sten Joala, Mattias Rootalu

FC Lootos/FC Helios: 1-Meribel Toim, 2-Mae Lillo, 6-Glairika Toomemägi, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 16-Hanna-Lisete Sellis(68`. 7-Katariina Laas), 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 19-Mairit Laanesaar(k), 21-Kati-Karoli Silla, 69-Mia-Anette Undrus.
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Kaido Kukli

FC Flora: Eismann, Valk, Tammik, Nurmse, Õispuu, Paet(57`.Krass), Talvar, Kõiva, Joll, Toding(k), Mäesalu

varus: Jerofejeva, Kaja, Krass
Treener: Ilja Monakov

Tüdrukute U17 võistkond lõpetas augustikuu kodumänguga. Eliitliiga kümnenda vooru kohtumises mängiti hetkel kolmandat kohta hoidva Tallinna FC Flora neidudega. 28.minutil viis oma hooaja esimese värava löönud Mariliis Must kodunaiskonna 1:0 juhtima. Vastased viigistasid minut enne kohtumise lõppu kui täpne oli vahetusest sekkunud Annika Krass.

TU17 järgmine mäng viib võistkonna Tallinnasse. 2.septembril kell 18.00  mängitakse FC Levadiaga.