Kohtunik: Richard Toom, abikohtunikud: Andreas Hubel ja Sven Roosipuu

FC Elva: Katarina Elisabeth Käpa, Liis Suits, Heliisa Theadora Sunts, Melek Batakcioglu, Carolin Hunt, Kaisa Pastarus, Mirtel Kalamees, Kelly Haasma, Eveliine Nahkur(86`Agnes Eek), Maribel Viridet (76`.Lenna Org), Karlotta Levin
Treener: Deniss Samoilov

FC Lootos/SK Barca: 8-Meribel Toim (vv), 2-Mae Lillo (k) , 7-Elis Vozijan, 16-Mia Erikson(78`.29-Keitlin Kärmas), 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 21-Laura Pallon (46`.22-Angelika Kõlu), 28-Saara-Lee Raide (90`.31-Lii Neeme), 34-Kristel Tihhomirov, 38-Anet Arrak (46`.11-Anete Vozijan), 94-Getter-Liis Kukk,
varus: 11-Anete Vozijan, 22-Angelika Kõlu, 29-Keitlin Kärmas, 31-Lii Neeme.
Treenerid : Kaido-Meinhard Kukli ja Andres Bõkarev

Juulikuu esimeseks mänguks sõitsid U17 eliitliiga teises liigas osalevad tüdrukud Elvasse, et mängida seal 5 vooru kohtumine FC Elva eakaaslastega.  Vastastel oli kolmest kohtumisest kaks 3:0 võitu (JK Keila/Kuusalu Kalevi ja Võru FC Heliose üle) ja 1:3 kaotus tabeliliider Tallinna Legionile . Meie tüdrukutel oli  mängitud üks mäng enam ja tabelis võit, viik ja kaks kaotust.

Täna teenisid punkti juurde mõlemad võistkonnad. Caroly Hunt viis koduvõistkonna esimese poolaja lõpus penaltist juhtima. Kristel Tihhomirov 57.minutil viigistas. Nüüd on ees ootamas pikk suvepuhkus ja  järgmine mäng on 13.august kell 18 Lootospargis vs Kohtla-Järve JK Järve.