Vaprus: Kurman(vv), Mirjam, Treilop, Leheroo, Ojala, Usta, Reinsalu, Krais, Ratas, Jürgens, Dervojed(k)
varus: Hadžinov, Roosme, Toomsalu, Lääniste, Akk
Treener: Maarja Virula

Lootos/Barca: Meribel Toim(vv), Mae Lillo(k) (88`.Katariina Laas), Elis Vozijan(53`.Natali Antonov), Mia Erikson, Luiisa Marleen Lepp(50`.Birgit Rammo), Angelika Kõlu, Saara-Lee Raide, Keitlin Kärmas(62`.Lii Neeme), Kristel Tihhomirov(50`.Laura Pallon), Getter-Liis Kukk.
varus: Laas, Antonov, Pallon, Rammo, Neeme
Treener: Andres Bõkarev

Tüdrukute U17 eliitliigas osalev ühendvõistkond mängis hooaja viimase välismängu Pärnus, sealse Vaprusega. Võimalus oli veel püüda liigatabelis viiendat kohta. Avapoolajal jäädi 0:2 kaotusseisu, kuid Mae Lillo väravatest jõudis võistkond teise poolaja keskel 67.minutiks viigini. Paraku lubati seejärel vastastel lüüa kolm vastuseta väravat ning sisse tuli võtta 2:5 kaotus.

Hooaja viimase mängu mängib ühendvõstkond 5.novembril Lootospargis, JK Järvega. Sõltumata mängu tulemusest lõpetatakse hooaeg kuuenda kohaga.