Hoiatused: 39`.Milana Avdashova (Ühendvõistkond)

FC Lootos/FC Helios: 1-Meribel Toim, 2-Mae Lillo(15`.16-Regina Kapp), 3-Elina Kahar, 6-Glairika Toomemägi, 8-Milana Avdashova,  9-Lisette Must, 11-Mariliis Must, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov(57`.7-Katariina Laas), 19-Mairit Laanesaar(k), 69-Mia-Anette Undrus,
varus: 7-Katariina Laas, 16-Regina Kapp
Treenerid: Indrek Käo ja Heigo Kosemets

FC RaDina:

Tüdrukute U17 võistkond alustas Eliitliigas teise ringi mängudega. Peale esimest ringi poolitati liigatabel ja teises ringis on meie tüdrukute vastasteks FC RaDina, FC Elva, FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprus ja  Tallinna FC Levadia/JK Tallinna Kalev. Selles järjekorras vastastega ka mängitakse.

Esimeses mängus oli vastaseks RaDina. Juba 4.minutil viis Lisette Must nurgalöögist koduvõistkonna juhtima. Neli minuti hiljem Mariliis Must duubeldas seisu. Veerandtunnise mängu järel tuli teha esimene vahetus ja Mae Lillo asemel sai platsile Regina Kapp. 28.minutil suurendas Luiisa marleen lepp kauglöögist edunumbrid 3:0 peale ja neli minuti hiljem lõi Lisethe Must oma teise ja minut enne kohtumise lõppu ka kolmanda värava.

Teisel poolajal hoidis koduvõistkond seisu. Vastased tegid viis vahetust, ühendvõistkonda juhendanud Indrek Käo vastas ühega, vahetades 57`. minutil Natali Antonovi asemel mängu Katariina Laasi. Kohtumise lõpuveerandil avanes ühendvõiskonnal mitmeid häid võimalusi edunumbrite suurendamiseks, kuid seis enam ei muutunud ja tabelisse saadi juurde kolm punkti.

Kui vastavalt klubidevahelisele kokkuleppele mängiti esimese ringi kodumängud Lootospargis, siis teise ringi mängud mängitakse Võrus, Barrus Arenal.