7:1 60`. Declan Sulg
8:1 65`. Romek Sten Jürgens

Motiiv: Reinsoo, Roos, Roio, Pettai, Juhkam, Sulg, Kalberg, Abiramm, Vjalov, R.Roos, J.Kalberg, Virks, Riipus, Jürgens. Treener Silver Nõmmiksaar.

Lootos: Henri Loeg, Veli Lillo(k), Alari Maidla, Keron valdonen, Markus Mäeots, Alfred Rinne, Karel Mattias Kösler, Jaano Viese, Sten Marten Külv, Sander Raud, Kerdo Roodes, Aleksandr Jerotski, Karl.Kristofer Hirmo. Treener Kaido-Meinhard Kukli.

U14 võistkond alustas sügisringi mängudega II liiga C tasandil. Avakohtumiseks sõideti Põltsamaale, mängima sealse SK Motiiviga. Juunis sama vastasega mängides tuli tunnistada 9:1 kaotust. Lootose auvärava lõi kohtumise lõpus Veli Lillo. Täna alustas Veli sealt kus eelmises mängus lõpetas – väravaga. Mis jäi ka avapoolajal ainukeseks ja viis Lootose poolajale eduseisus. Teisel poolajal purustasid kodumeeskonna 8 väravat kõik lootused punktidest. Viis väravat lõi kõigest tosina minuti jooksul põlvakate puuri Reimo Roos.

Järgmine kohtumine ootab noori ees 12.septembril kui võõrsil mängitakse Tallinna FC Flora Rohelise võistkonnaga.