4:0 69`.Veli Lillo

Hoiatused: –

FC Lootos: Henri Loeg, Veli Lillo(k), Alari Maidla, Keron Valdonen, Alfred Rinne, Karel Mattias Kösler, Jaano Viese, Sten Marten Külv, Sander Raud, Kerdo Roodes, Aleksandr Jerotski, Karl-Kristofer Hirmo. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.

Pakri Vasalemma:

Klubi järelkasvuvõistkond  lõpetas Eesti noorte meistrivõistluste hooaja laupäeval, Lootospargis. Viimases mängus oli vastaseks tabelis viimast kohta hoidnud Pakri Vasalemma poisid, kellega peeti maha kõva lahing. Mängus oli tavapärase kolme punkti asemel kuus, mis tähendas, et võidu korral lõpetataks hooaeg kuuendal kohal. Kaotus oleks aga Pakri poisid liigatabelis mööda mööda lubanud.

Poisid jätkasid sealt, kus viimane kord Keilas peatuma jäädi. Liigahooaja lõpetuseks pakuti pealtvaatajatele, emadele-isadele väravaterohke mäng. Alfred Rinne viis Lootose juhtima juba esimesel minutil. Kuigi olukord oli suluseisu piiri peal, jäi äärekohtuniku lipp tõusmata ja 1:0 tuli tabloole. 15.minutil lõi Alfred teise, kui realiseeris Aleksandr Jerotski antud hea söödu. Enne poolaja lõppu oli täpne Karel Mattias Kösler. Seisul 3:0 siirdusid võistkonnad vaheajale.

Teine poolaeg kulges võrdsete võimalustega ja vaheldumisi said tööd teha mõlemad väravavahid. 44.minutil käis pall Henri Loegi värava latis. Kümmeminutit enne lõppu tõrjus Pakri väravavht Rinne üks-üks olukorrast tehtud löögi 10 meetrilt. Värav siiski tulemata ei jäänud. Kohtumise viimasel minutil kombineerisid keskel hästi Karl-Kristofer Hirmo, Aleksandr Jerotski ja vastaste kaitseliinist läbi triblanud kapten Veli Lillo lõpetas hooaja väravaga. Võit kindlusts poistele liigatabelisse kuuenda koha.