2:2 Veli Lillo

Hoiatused:

Keila JK: Roost, Põdersalu, Pikkpoom, Tulvi, Kageyama, Oll, Naaber, Iganus, Pellmas, Pintmann, Oja, Sillamaa, Riisaar, Ilyunin, Mathisen, Maivel, Taaramäe, Mühlberg. Treener: Jako Metsson.

FC Lootos: Henri Loeg, Veli Lillo(k), Alari Maidla, Keron Valdonen, Alfred Rinne, Karel Mattias Kösler, Jaano Viese, Sten Marten Külv, Sander Raud, Kerdo Roodes, Aleksandr Jerotski, Karl-Kristofer Hirmo. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.

Klubi järelasvuvõistkond mängis täna hooaja viimase välismängu. Keila kunstmurustaadionil toimunud võitluslikus ja võrdses kohtumises viigistati Keila JK eakaaslastega. Lootose noored lõid 2:2 viigmängu esimese ja viimase värava. Karl-Kristofer Hirmo viis Lootose noored kohtumise avapoolajal juhtima, kuid vastased tüürisid poolaja siiski viigisadamasse. Teisel poolajal asus kohtumist juhtima omakorda kodumeeskond, kui Veli Lillo värav seadis tabloole taas viiginumbrid.   Mängu lõpu eel oli võimalus koju tuua kõik kolm punkti, aga Veli ei suutnud väravavahi prohmakat ära kasutada. Parem siiski punkt peos kui kolm katusel kui kohandada ühte vanasõna.

Hooaja lõpetavad noored 17.oktoobril Lootospargis kui kell 12 mängitakse Pakri Vasalemma noortega.