Kohtunik: Kristjan-Eric Lääne, abikohtunikud: Sandra Nigulis, Tarmo Väät.

Nõmme Kalju FC : Carmen Juurik, Laura-Liis Tamm, Elen Pruuli, Marta Liisa Staalfeldt, Heidi Melis, Carmen Elisabeth Loime, Olga Smirnova, Heidi Marie Porila(71`.Arabella Järvet),  Kirsti Sabbal (46`. Mia Liis Truusa), Birgitta Maria Emilia Ots(65`.Paula Susi), Anna Semjonova (46`.Elizabeth Elštein)
varus: Paula Susi, Arabella Järvet, Kristiina Heinvars, Mia Liis Truusa, Elizabeth Elštein, Helena Greta Porila
Treener: Getulio Fredo

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 5-Keidi Käis, 9-Karmen Piirimaa, 21-Kati-Karoli Silla, 23-Indra-Liz Nemvalts, 11-Anette Laureen Linnuste(88`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo (75`.4-Helene Lumi),  10-Kärt Hüdsi (88`.16-Birgit Rammo)
varus: 4-Helene Lumi, 12-Keitlyn Metsmaa, 14-Lisethe Lanno, 16-Birgit Rammo, 17-Marianne Veberson.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Margret Help.

Naiskond sõitis eelviimast korda sellel hooajal pealinna, et pidada maha kohtumine Nõmme Kalju FC naiskonnaga. Eelmises voorus saadud võit Tartu Tammeka üle kindlustas allegrodele mängud Meistriliigas ka hooajaks 2021.
Raske mäng
Tänane kohtumine oli allegrodele raske avavilest kuni lõpuni. Täide läksid treener Kaido Kukli sõnad: “Hiiu staadionil pole kunagi kerge mängida.” Vastased püüdsid meeleheitlikult punkte võtta ja mängisid oma hooaja parima mängu. Kohe mängu alguses oli Kärt Hüdsil võimalus allegrod juhtima viia, aga lahendus ei olnud parim. Must päev oli kaitseliinil, kelle üritused palliga mängida lõppesid valesöödu, halva puute või palli kaotusega ja pooltunni järel käskis peatreener selle katsetamise lõpetada. Kodunaiskond teenis ridamisi nurgalööke, mis olid enamasti tekitatud allegrode endi poolt.  Allegrode tiimitöö lonkas kahte jalga. Lahendus saabus 36.minutil kui Kärt Hüdsi sai trahvikastis palli, võitles ennast 5-6 vastase vahelt löögile ja skooris tabloole seisuks 0:1. Sellest ainsast väravast täna võiduks ka piisas. Värav tõstis Kärdi naiskonna kõigi aegade väravaküttide edetabelis jagama 10-11. kohta Liisa Merisaluga. Mõlema arvel on nüüd 27 tabamust. Üheksandat kohta hoidva Liis Emajõe arvel on üks värav enam.
Teine poolaeg
Vastased tegid topeltvahetuse. Olga Smirnova ja Kirsti Sabali asemele tulid mängu Elizabeth Elštein ja Mia Liis Truusa. Lootose mäng oli peale vaheajapausi oluliselt sisukam ja domineerivam, kuid lõpplahendused jätsid jätkuvalt soovida. Väga hea esituse tegi paremal ääreründes Indra-Liz Nemvalts, kelle tsenderdused trahvikasti valmistasid nõmmekatele korralikku peavalu. 65.minutil tuli Birgitta Emilia Maria Otsa asemel mängu Paula Susi. 71.minutil asendas Heidi Marie Porilat Arabella Järvet.  75.minutil tegi esimese vahetuse ka Lootos. Raskustes Ita Lillo asemel tuli mängu Helene Lumi, kes vasaku ääre kohe lukku pani ja selgelt naiskonnale uue hingamise andis. Mängu initsiatiiv läks uuesti üle Lootosele. Kauglöökidega proovisid üllatada Ave-Lii Laas ja Kristin Kukli. Korra tabati ka väravalatti,  aga vastaste väravavaht mängis kindlalt. Kohtumise eelviimasel minutil tegi Lootos veel kaks vahetust. Kärt Hüdsi ja Anette Laureen Linnuste asemel sekkusid Keitlyn Metsmaa ja pikalt vigastuspausilt naasnud Birgit Rammo. Seis ei muutunud ja Lootos teenis raske võiduga tabelisse kolm punkti juurde.
Et konkurendid täna viigistasid, suurenes naiskonna edu JK Tulevik/Suure-Jaani Unted ühendnaiskonna ees neljapunktiliseks.  Järgmine kohtumine, 17.oktoobril kell 16 ongi mulkidega ja allegrodel võimalus kindlustada lõppeval hooajal viies koht lõplikult.

… enne mängu

Kalju peatreener Getulio Fredo: „Järjekordne raske mäng ees nagu kõik eelnevad on olnud. Me ei anna alla ja võitleme ikka kolme punkti nimel.”

Mängija Paula Susi: „Laupäevane mäng tuleb raske ja tasavägine, me ei tee vastastele mängu lihtsaks, võitleme kuni lõpuni ja tahame jätta 3 punkti koju!”

Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kukli: „Nõmmekatel on edukas mäng all. Kindlasti on neil punktilisa vaja, sama ka meil. Hiiu staadionil pole kunagi kerge mängida.”

Väravavaht Karina Piirimaa: „Nõmme Kaljuga on meil alati olnud hea mängida. Kindlasti tuleb sõbralik mäng, kus mõlemad osapooled saavad mängimist nautida.”