1:3 40`. …

Helios:

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel (vv), 18-Karl Kintsiraud, 9-Ronald Kiidron, 26-Kris Martin Külv, 14-Ruudi Tobreluts,  20-Valdur Veeroja, 8-Martin Mäeots, 11-Robin Kahre, 4- Adelhein Kikas(k), 30-Evert Roodes, 10-Kristo Sirol, 36-Karl-Johannes Klaus. Treener Avo Jakovits
treener: Avo Jakovits

Emadepäeva alustas klubi noortevõistkondadest esimesena 2010/11 sündinud poiste võistkond, kes mängis Võrus kohaliku Heliosega. Poisid olid tahtmist täis ja seda oli näha ka mängust. Kohtumise 9.minutil andis Evert Roodes paremalt äärelt hea tsenderduse värava ette, otse Ruudi Tobrelutsu jalale, kes palli värava lakke haamerdas. Võimalusi oli teisigi aga poolaeg lõppes Lootose üheväravalise paremusega.

Tesit poolaega alustas Lootos taas aktiivsemalt ja 35.minutil andis Valdur Veeroja hea tsenderduse paremalt servalt. Võru väravavaht sai küll näpud vahele, aga lahti pudenenud palli lükkas peaga võrku Evert Roodes. Kaks minutit hiljem mängis ennast 20 meetrilt löögile kapten Adelhein Kikas, kelle kauglöök oli vastaste väravavahi jaoks püüdmatu. Koduvõistkond siiski väravat ei jäänud. Kolm minutit hiljem oli segadus Lootose trahvikastis ja mängijate vahel põrganud pall leidis tee väravasse. Lõpuks Lootose noortele teenitud 3:1 võit.