1:0 45`. Adelhein Kikas

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel (vv), 4- Adelhein Kikas(k), 8-Martin Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 14-Ruudi Tobreluts, 16-Tim  Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 23-Kevin Vint, 24-Robin Kahre, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Marten Külv, 30-Evert Roodes, 38-Karl-Johannes Klaus.
treener: Avo Jakovits

JK Tammeka:

U13 noortevõistkond mängis laupäeval Lootospargis Tartu JK Tammeka valge võistkonnaga. Kevadringis olid tartlased ainsad , kes meie poisse võitsid. Täna võeti lähimate jäitajate vastu magus revanš. Avapoolajal domineeris koduvõistkond, kuid poolajavileks olid tablool jätkuvalt nullid. Teise poolaja keskel muutis mängu kapten Adelhein Kikase vasakult äärel teele saadetud kaarpall, mis maandus tagumise posti kõrval. Võimalusi oli , veel, aga seekord jäi lõpptulemuseks 1:0.

Järgmine kohtumine seisab poistel ees  17.septembril kui kell 10:30 võetakse Lootospargis vastu Tartu WJK Santos.