28.august kell 12:00, Barrus Arena  U13   10.voor

1:0  2`.
2:0 16`.

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel(vv, k), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas(k), 8-Martin Mäeots,  10-Kristo Sirol, 12-Bert-Jepe Vähi, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 19-Mihkel Padar, 23-Kevin Vint, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Martin Külv, 30-Evert Roodes.
Treener: Avo Jakovits

Klubi U13 noortevõistkond mängis hooaja viimase mängu alagrupiturniiril, vastaseks Võru FC Helios. Kevadringis õnnestus vastaseid kodus võita. Täna tuli põlvakatel hakkama saada nelja põhikoosseisu mängijata. Avapoolaega uimaselt alustanud Lootos leidis ennast katusseisust juba 2.minutil. 16.minutil duubeldasid võrukad kauglöögist edunumbrid. Teisel poolajal sai vigastada veel kaks Lootose mängijat, sellest hoolimata rohkem väravaid endale vastastel lüüa ei lubatud. Alagrupp lõpetati  viimase kohaga. Kümnest mängust suudeti võita kaks ja kaotati kaheksa(mõlemad  kevadringis). Väravate vahe kevadringis oli -14  (9:23) ja sügisel -18 (4:22).