WJK Santos: Jermolajev, Tromp, Schmidt, Mettis, Sepp(k), Meltsas, Saag, Mahla, Ülper, Erik, Malki, Lill
Treenerid: Ermo Ojaste, Ander Vool

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel(vv), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 8-Martin Mäeots, 10-Kristo Sirol, 12-Bert-Jepe Vähi, 15-Kaspar tühis, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 30-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 35-Virmo Vigel(k).
Treenerid: Avo Jakovits ja Indrek Käo.

Klubi U13 noortevõistkond mängis kaheksandas voorus WJK Santos eakaaslastega. Täpselt kaks kuud tagasi, 13.juunil, Lootospargis mängitud mängus sai Lootos kapten Virmo Vigeli kübaratriki ja tänase sünnipäevalapse Adelhein Kikase väravate toel kindla 4:1 võidu. Aga pall on ümmargune ja iga mäng algab taas nullist. Mõlemal võistkonnal oli liigatabelis kuus punkti ja lisa lootsid mõlemad. Võrreldes juunikuise mänguga oli Lootosel puudu 7 põhikoosseisu mängijat, sh. kõik keskkaitsjad ja tänases mängus osutus see otsustavaks. Vastastel oli selle eest juures kolm uut meest. Juba 10. sekundil oli Lootosel võimalus mängu juhtima asuda, kuid  võimalust ei realiseeritud ja edasi kehtis vana jalgpallitõde – ei löö ise, lüüakse sulle. Vastased avasid skoori nurgalöögist ja duubeldasid kolm minutit hiljem seisu. Seis 2:0 püsis poolajavileni.

Kohe teise poolaja alguses avanes Lootosel võimalus seis võrdsustada ja seda lausa neljal korral järjest, kuid rünnak oli täna äärmiselt nüri ja saamatu ning värav tuli hoopis 42.minutil. Nurgalöögist lõid selle vastased. Minut hiljem oli tabool seis 3:1 kui paremalt äärelt purjetas otsajooneni  Hendrik Tuul , kes virutas terava nurga alt palli tagumise posti äärde. 52.minutil eksis kaitseliin ja vastased lõid 4:1. seejärel vahetas Lootos välja keskkaitses vigastada saanud Mihkel Padari ja kohe hetk hiljem teenisid vastased penalti, mille ka realiseerisid. Lootosel avanes ridamisi võimalus omaltpoolt skoori teha, aga harjumatu väljak ja valed jalanõud muutsid missiooni võimatuks. Kohtumisele pandi punkt minut enne lõppu kui taaskord nurgalöögist lõid Lootose mängijad palli … oma väravasse. 6:1 ei olnud päris see seis, mille järele tuldi, aga ju siis on trennis midagi jäänud omandamata ja juba järgmisel nädalal on võimalus vigade paranduseks.

Järgmine kohtumine ootab poisse nädala pärast, 18.augustil Ülenurmel. Kell 17 mängitakse kohaliku kooli väljakul Tartu FA Kaleviga.