Pühapäeval jätkuvad mängud  28. noorte saalijalgpalliturniiril Lootos CUP. Mesikäpa hallis mängisid Webshop  karikatele U12 sündinud poisid. Osalesid FC Lootos kollane, Võru FC Helios punane ja kollane, Tartu võistkonnad  JK Tammeka ja WJK Santos. Lootose valge võistkond osales väljaspool arvestust.

Mesikäpa hall

11.02 Poisid (U12) s.2013 ja nooremad WEBSHOP  karikatele

Tulemused:

  1. Võru FC Helios punane
  2. FC Lootos
  3. Võru FC Helios punane
  4. tartu JK Tammeka
  5. Tartu WJK Santos
  6. * FC Lootos valge

Parim mängija:

Parim väravavaht: Rando Nemvalts (Lootos kollane)


I ja III koht Võru FC Helios


II Koht – FC Lootos 

Turniirile registreerunud võistkondasid  näeb Lootos CUP lehelt

Mängude ajakavad  leiab siit

Lootos CUP on Lõuna-Eesti vanim, järjepidevalt toimuv noorte saalijalgpalliturniir. Käesoleval aastal osaleb viies poiste ja kahes tüdrukute vanusegrupis enam kui 40 võistkonda tosinast eesti klubist.

Osalevad Tartu võistkonnad Tammeka, WJK Santos ja FC Helios. Kõige kaugemalt on turniirile tulemas Pärnu Vapruse neiud, Rakvere JK Tarvase poisid ja Kohila JK Püsivuse tüdrukud, samuti Paide LM tüdrukud.  Lähinaabritest on turniirile tulemas Võru FC Helios, FC Elva, Tõrva JK ja Puhja JK.  Korraldajaklubi Lootos osaleb koduturniiril kümne poiste ja kolme tüdrukute võistkonnaga.

Lootos CUP on Eesti vanim saalijalgpalliturniir. Eelneva 27. aasta turniiridel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest osalenud ühtekokku 1160 võistkonda enam kui 10 tuhande noore jalgpalluriga

Lisa kommentaar