Klubi noortevõistkonnad jätkasid mängudega noorte jalgpalliturniiril Otepää CUP 2021.

Kui eile olid võistlustules U10 (s.2011/12) noored, siis täna mängis klubi U13 (s.2009/10) võistkond.

Poisid mängisid alagrupis B. Kaks viiki: Tallinna FC Floraga (1:1) ja Tammeka Valge II (0:0) võistkonnaga ning napp 0:1 allajäämine FA Kalevile andsid grupis kolmanda koha ja mänguvõimaluse kohtadele 5-8. Esmalt alistati 3:2 penaltiseria võiduga üleaedsed FC Helios Võru (0:0) ja seejärel B finaalis JK Tammeka Valge I võistkond 1:0. Viimane kohtumine kulges nagu sõit ameerikamägedel. Viis minutit oli mängitud, kui kohtumine tuli katkestada võimsa äikese- ja rahevihma tõttu. Peale raju lõppu jätkunud mängule pani punkti Adelhein Kikase täpne karistuslöök kohtumise viimasel minutil.

Võistkond osales koosseisus: Tim-Samuel Hõbemägi, Adelhein Kikas, Kristofer Mandel, Martin Mäeots, Mihkel Padar, Evert Roodes, Kristo Sirol, Hendrik Tuul,  Kaspar Tühis, Valdur Veeroja, Virmo Vigel, Virgo Vigel. Treenerid: Avo Jakovits, Indrek Käo