28-29.jaanuarini osaleb klubi U11 (s.2013) poiste võistkond ISport Winter CUP 2023 turniiril. Tartus, Annemõisa jalgpallihallis toimuval turniiril osaleb 10 võistkonda, kes on jagatud kahte alagruppi. Lootose noored mängivad alagrupis B, kus vastasteks FC Elva, FC Kuressaare, JK Tammeka ja WJK Santos valge. Avamängu Elva vastu asusid poisid Hannes Tühise esimese poolaja väravast juhtima. Teisel poolajal vastased nurgalöögist viigistasid ja 40 sekundit enne lõppu löödud väravale ei jõudnud Lootose poisid enam vastata. Teises mängus FC Kuressaare vastu korraldati saarlastele korralik väravasadu. Neli tabamust jäid nii Hannes Tühise kui Kevin Kaskla arvele, ühe värava lõi ka Daniel Tint. Päeva viimases mängus WJK Santos valge vastu asuti taas kohtumist juhtima. Värava lõi Kevin Kaskla. Seejärel aga võtsid suuremad ja vanemad vastased mängu oma kontrolli alla ja võitsid tulemusega 3:1.

Pühapäeval  mängiti alagrupivõitja JK Tammekaga. Kuigi oli võimalusi, siis võiduga lahkusid siiski tartlased.7-8. koha mängus olid vastaseks JK Tammeka tüdrukud. Lootos asus mängu Kevin Kaskla väravast juhtima, kuid vastastel õnnestus mäng viigistada ja võitja selgus penaltiseerias. Kõik kolm Lootose lööjat olid täpsed, vastased lõid ühe palli väravast mööda, mis tähendas kokkuvõttes poistele 7.kohta.

Võistkond osales turniiril koosseisus: Kasper Adusoo, Kevin Kaskla, Arth Markus, Kottisse, Steven Musting, Reven Ojamets, Rando Nemvalts(vv), Stig Raudnagel, Gibril Rashad, Daniel Rohelpuu, Robin Tiisler, Daniel Tint, Hannes Tühis. Treener Avo Jakovits.

Mängude ajakava

28.02 kell 11:45  FC Elva – FC Lootos  – 2:1  (Tühis)

28.02 kell 15:15  FC Kuressaare – FC Lootos  – 2:9 (Tühis 4, Kaskla 4, Tint)

28.02 kell 18:45  WJK Santos valge – FC Lootos  – 3:1 (Kaskla)

29.02 kell 11:45  FC Lootos  – JK Tammeka

29.02 kell 12:55  7-8. koha mäng JK Tammeka tüdrukud – FC Lootos  – 1:1 (Kaskla) – pen. (3:2)

Mängude tulemused :  Leiab turniiri kodulehelt